МЕНЮ


18:04

У Кіровограді – у розпалі дорожні роботи. Лагодяться як автомобільні шляхи, так і пішохідні доріжки. Де – капітально, а де – так званим ямковим способом. Є й місця, які до цьогорічного пришестя дорожників не знали асфальту узагалі – за всю славну історію нашого міста.

переглядів: 1527
17:34

Питання перейменування вулиць Кіровограда, що підпадають під дію законів про декомунізацію, розглянули на своєму засіданні члени міської топонімічної комісії під головуванням заступника міського голови Сергія Колодяжного.

переглядів: 1401
16:13

Відбулося відкрите засідання комісії зі сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, на якому заступник міського голови Сергій Васильченко зустрівся з керівниками християнських релігійних громад з нагоди вшанування пам’яті київського князя Володимира Великого.

переглядів: 1364
15:25

У Кіровограді міська влада залучила до розчищення русла Інгулу рятувальників підрозділів обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Україні.
Цього тижня вони, використовуючи човни та спецтехніку, розчистили від очерету та сміття ділянку від Ковалівки до мосту на вулиці Кірова. Результати цієї роботи дозволять попередити підтоплення житлових будинків у прибережній зоні, а також поліпшити санітарно-екологічний стан річки.

переглядів: 1276
20:08

Що таке МДФ та що з нього роблять. Чому МДФ - це найпопулярніший матеріал для виробництва дверей і які його переваги порівняно з іншими матеріалами.

переглядів: 1308
20:03

Как влияет протеин на набор мышечной массы? Какой выбрать протеин для тренировок? Виды и особенности протеинов

переглядів: 1621
22:24

В наше время на Украине стала очень популярной страховка онлайн. Многие страхуют через онлайн свой автомобиль

переглядів: 1379
16:17

Украинский сайт компании «Автономера» предлагает всем желающим заказать дубликаты номеров для любой марки автомобиля.

переглядів: 1311
16:13

В рамках закону прописано, що вартість ремонту транспортного засобу потерпілого не повинна перевищувати ліміту відповідальності певного поліса ОСАЦВ, тому перед укладанням угоди потрібно звернути увагу на цей ліміт.

переглядів: 1244
1 2 3 »
pgt 0.29301 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua