МЕНЮ


18:04

У Кіровограді – у розпалі дорожні роботи. Лагодяться як автомобільні шляхи, так і пішохідні доріжки. Де – капітально, а де – так званим ямковим способом. Є й місця, які до цьогорічного пришестя дорожників не знали асфальту узагалі – за всю славну історію нашого міста.

переглядів: 1479
17:34

Питання перейменування вулиць Кіровограда, що підпадають під дію законів про декомунізацію, розглянули на своєму засіданні члени міської топонімічної комісії під головуванням заступника міського голови Сергія Колодяжного.

переглядів: 1357
16:13

Відбулося відкрите засідання комісії зі сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, на якому заступник міського голови Сергій Васильченко зустрівся з керівниками християнських релігійних громад з нагоди вшанування пам’яті київського князя Володимира Великого.

переглядів: 1319
15:25

У Кіровограді міська влада залучила до розчищення русла Інгулу рятувальників підрозділів обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Україні.
Цього тижня вони, використовуючи човни та спецтехніку, розчистили від очерету та сміття ділянку від Ковалівки до мосту на вулиці Кірова. Результати цієї роботи дозволять попередити підтоплення житлових будинків у прибережній зоні, а також поліпшити санітарно-екологічний стан річки.

переглядів: 1230
pgt 0.42587 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua