МЕНЮ


17:10

Наприкінці минулого року у селищі Новому, що в Кіровограді, попрощались із 45-річним бійцем молодшим сержантом Олегом Безкровним, який служив у 42-му батальйоні територіальної оборони "Рух опору".
До мобілізації чоловік працював на теплопостачальному підприємстві. Торік улітку його мобілізували. "Призвали – пішов. Кілька разів приїздив додому, – розповів про Олега Миколайовича його сусід Володимир Гуйван

переглядів: 420
17:04

На початку нинішнього року, шістнадцятого січня, при виконанні бойового завдання під час антитерористичної операції загинув командир 73-го морського центру спеціального призначення капітан 1 рангу Юрій Олефіренко.
Він зі своїми підлеглими успішно виконав бойове завдання – зібрав розвіддані про розташування мінометної батареї бойовиків у районі села Павлополя Новоазовського району Донецької області

переглядів: 654
16:43

У Кіровограді поновлено випуск спортивного друкованого тижневика "Спортревю". Щоправда, тепер під назвою "Спортревю New".

переглядів: 333
16:13

Відбулося відкрите засідання комісії зі сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, на якому заступник міського голови Сергій Васильченко зустрівся з керівниками християнських релігійних громад з нагоди вшанування пам’яті київського князя Володимира Великого.

переглядів: 1328
16:10

Справа стосовно колишнього керівника міліції Кіровоградщини Анатолія Вітюка була недавно предметом перегляду апеляційного суду області.

переглядів: 446
16:02

Цей портрет відразу кинувся мені у вічі, хоч і не знаходився в центрі експозиції в залі обласного художнього музею, де на минулому тижні відкрилася виставка "Одеська альма-матір кіровоградських художників". Про деталі нової виставки – трохи згодом, а зараз – про портрет. Увійшла до зали, і відразу його побачила. Хоч портрет знаходився якось збоку серед пейзажів. На цьому напівпарадному портреті пензля відомого кіровоградського живописця Миколи Бондаренка зображений ніхто інший, як Володимир Панченко, письменник і науковець, котрий тривалий час працював у нашому педуніверситеті. Якщо художник трохи і потрафив оригіналу, то зовсім небагато. Володимир Євгенович на портреті, хоч і в іншому антуражі, але нагадує мені… Христа в пустелі на полотні знаменитого Івана Крамського. Не знаю, суб’єктивне це враження чи ні. На ваш розсуд.

переглядів: 588
15:25

У Кіровограді міська влада залучила до розчищення русла Інгулу рятувальників підрозділів обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Україні.
Цього тижня вони, використовуючи човни та спецтехніку, розчистили від очерету та сміття ділянку від Ковалівки до мосту на вулиці Кірова. Результати цієї роботи дозволять попередити підтоплення житлових будинків у прибережній зоні, а також поліпшити санітарно-екологічний стан річки.

переглядів: 1240
« 1 2
pgt 0.44129 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua