МЕНЮ


18:52

Марійка Кравченко – одна з тих 2700 (число – приблизне) малих кіровоградців, які наступного тижня вперше переступлять шкільний поріг.
Як на свої шість років, Марія знає і вміє немало – і читає, і пише, і віршів чималенько пам’ятає.
– Вона їх запам’ятовує дуже легко, – розповіла кореспондентові "Вечірки" Марійчина мати Раїса. – На "Садок вишневий" Шевченка знадобилося хвилин зо двадцять. І так їй подобається декламувати вірші!

переглядів: 771
18:50

Учора, коли цей номер "Вечірки" уже друкувався, у приміщенні Кіровоградської міської ради розпочалися громадські слухання, мета яких – з’ясувати, якою бачиться нова назва нашого обласного центру найактивнішим його мешканцям.

переглядів: 1209 / коментарі (1)
18:25

Усі загальноосвітні заклади Кіровограда повністю готові до нового навчального року. Про це заявила днями на прес-конференції начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко.
Повідомивши, що в ряді шкіл виконано капітальні ремонти за бюджетні кошти, керівниця управління освіти зазначила й про участь батьків у процесі підготовки цих приміщень до нового навчального року

переглядів: 738
18:13

Затишний дворик біля будинку № 9 на вулиці Комарова у Кіровограді свідчить про те, що тут є господар. Так воно й є – мешканці п’ятиповерхівки майже десять років тому створили об’єднання співвласників будинку “Мрія-2006" і тепер господарюють самостійно. Голова правління об’єднання Лідія Пух – жінка енергійна та хазяйновита. Про те, як вдалося навести порядок на довіреній їй території, опанувати нові форми господарювання, вона розповіла кореспондентам ”ВГ"

переглядів: 742
18:11

Ця пропозиція – подовжити міський автобусний маршрут № 5А до кордону Кіровограда у криворізькому напрямку, тобто майже до самої Бережинки, – належить громадськості.

переглядів: 1783
23:37

– Знайшла, – весело констатувала я, зустрічаючи у себе удома народну артистку України Антоніну Червінську.
– Я б тебе вбила! – емоційно вигукнула вона, що цілком зрозуміло: зорієнтувала я її дуже приблизно. Я намагалася виправдатися: "Мене всі легко знаходять. Цуканов, правда довго блукав, – згадала свого гостя, з яким також вела приємну бесіду для газети, – але він на машині…"

переглядів: 1045
23:32

Перший під’їзд будинку №14 на проспекті Перемоги в Кіровограді прикрашають кілька гарних клумб. Тут буяють різнобарв’ям квіти – відчувається турботлива, працелюбна рука господині. Вона – звичайна пенсіонерка, тутешня мешканка Ольга Зелінська. Як сама каже, коли пішла на пенсію, то втомилась сидіти без діла, от і вирішила впорядкувати місцинку. Обрала кілька занедбаних та затоптаних газонів та розгорнула бурхливу діяльність. Спочатку з найближчої посадки наносила грунт, потім нарізала лози та обгородила клумби тином.

переглядів: 678
23:27

Ботаніки стверджують, що 500 років не є віковою межею для кактусів. З огляду на це у кактуса, який росте в квартирі кіровоградців Степана і Галини Цуманів, усе тільки починається, йому ж всього-на-всього – сьомий десяток.
Та, погодьтеся, більшість кімнатних рослин, які прикрашають підвіконня українців, порівняно із кактусом Цуманів – це зелена (в усіх смислах слова) молодь, яка не знає життя.
– Йому – шістдесят п’ять років, дістався він нам у спадок від Галиного батька, – розповів Степан Цуман

переглядів: 605
14:02

– З квартирою №13 на проспекті Перемоги, 12, корпус 3 відбуваються якісь незрозумілі речі, – звернулась до редакції “ВГ” начальник ЖЕО №1 Світлана Ковальова. – Якісь шахраї задумали її “прихватизувати”.
Як розповіла керівниця ЖЕО далі, у тій однокімнатній квартирі самотня Марія Кириленко проживала з 1985 року. Останнім часом навколо неї, уже старенької, постійно “крутились” непевні люди, мабуть, розуміючи, що невдовзі прийде час

переглядів: 788
1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.37569 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua