МЕНЮ


10:39

Виявляється, у понеділок в індусів було велике свято – Ратха-ятра.
Більшість кіровоградців про це й не дізналася б, якби місцева релігійна громада "Свідомість Крішни" не провела цього дня на головній площі міста щось на зразок фестивалю.

переглядів: 835
10:12

Красота, которая осязаема, привлекает нас больше всего, но то, что мы обоняем, чувствуем, запоминается сильнее. Чтобы привлечь внимание недостаточно просто найти подходящий наряд, нужно еще умело себя преподать и даже дать возможность другим ощутить свой запах.

переглядів: 574
18:08

Широкий выбор сменных картриджей различного образца. Классификация и картриджей по типу конструкции. Где купить сменные картриджи для фильтров очистки воды в Харькове и в Киеве?

переглядів: 928 / коментарі (4)
10:30

Одеяло является неотъемлемым атрибутом сна. Ученые отметили, что более 70% людей нуждаются в одеяле не только когда холодно, но и в теплое время года.

переглядів: 1794 / коментарі (1)
18:50

Понад 14 мільйонів гривень завинила держава перед бюджетом Кіровограда у вигляді субвенцій на потреби освітньої та медичної галузей.

переглядів: 682
13:51

Ще на початку цього літа, четвертого червня, депутати Кіровоградської міської ради схвалили звернення до Кабінету Міністрів, у якому закликали скасувати сумновідомі постанови НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) №№ 220 та 583, якими встановлено нові тарифи на електроенергію та газ для населення. Характеризуючи ці тарифи як необґрунтовані, депутати міської ради посилалися на відповідні, цілком офіційні, висновки робочої групи українського парламенту.

переглядів: 716
13:17

Не менше ніж 15 відсотків голосів сподіваються отримати на місцевих виборах представники новоствореної політичної партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”. Про це журналістам повідомили народний депутат України, член політради партії Віталій Купрій та голова обласної парторганізації цієї політичної сили Михайло Бєжан під час презентації цієї політичної сили в Кіровограді.

переглядів: 1048
12:28

Підбито підсумки Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді із судномодельного спорту ("NS" – моделі до 600 мм.) на малій дистанції та чемпіонату України за участю дорослих і юніорів на великій дистанції, які наприкінці липня – початку серпня цього року проводилися на водоймі київського парку "Нивки" з ініціативи Українського державного центру позашкільної освіти та Федерації судномодельного спорту України.

переглядів: 711 / коментарі (1)
21:45

Многие семьи рано или поздно задумываются о том, что хотят сделать перепланировку квартиры или дома. Некоторые сразу после покупки нового жилья решаются на изменение внутренней планировки для собственного удобства. Многие бывают недовольны неудачным расположением комнат, особенно в старых домах. Также часто перепланировка требуется в том случае, когда в семье прибавление или наоборот, выросшие дети разъезжаются. Наконец, многие просто хотят сделать своё жильё более эстетически привлекательным. В любом случае им всем необходимо провести демонтаж стен

переглядів: 764
« 1 2 3 »
pgt 0.44106 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua