МЕНЮ


18:52

Про перейменування ряду вулиць Кіровограда ішлося днями на засіданні виконкому Кіровоградської міської ради.
Виконком погодив проекти рішень міської ради, якими пропонується перейменувати вулицю Артема – на вулицю Павла Рябкова

переглядів: 403
18:51

Дізнавшись, що наступного тижня має відбутися позачергова "бюджетна" сесія Кіровоградської міської ради, кореспондент "Вечірки" звернувся до її секретаря Івана Марковського, аби з’ясувати, чим зумовлена ця терміновість та в яку частину міської казни планується внести корективи.

переглядів: 480
18:50

Понад 14 мільйонів гривень завинила держава перед бюджетом Кіровограда у вигляді субвенцій на потреби освітньої та медичної галузей.

переглядів: 661
18:46

З 12 кіровоградських доріг, які цього року визначено міською владою як об’єкти капітальних ремонтів, вже полагоджено п’ять, а з 57, визначених для ремонтів поточних, відновлено 30. Про це повідомив днями місцевим журналістам на виїзній прес-конференції начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян.

переглядів: 507
18:42

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради на засіданні, що відбулося у вівторок, не пристав на пропозицію Інгульської шахти збільшити тариф на послугу з водопостачання, яку вона надає жителям Завадівки.
Керівництво шахти просило підвищити тариф до 12,4 гривні за кубічний метр води, мотивуючи це тим

переглядів: 456
18:39

Про стан розрахунків за природній газ вів розмову заступник кіровоградського міського голови Сергій Васильченко із керівниками місцевих теплогенеруючих підприємств у ході недавнього засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

переглядів: 446
13:58

У вівторок на площі перед будинком Кіровоградської міської ради відбулася акція протесту – батьки учнів ЗОСШ №29 висловлювали свою незгоду з тим, щоб по сусідству з цим навчальним закладом діяв притулок для безхатченків (відкрити його там, на вулиці Червонозорівській, 25, міська влада збирається до кінця нинішнього року).

переглядів: 356
13:55

Рішення про відзначення місцевими нагородами десятьох воїнів-земляків, загиблих в антитерористичній операції на сході країни, ухвалив днями виконком Кіровоградської міської ради.

переглядів: 489
13:51

Ще на початку цього літа, четвертого червня, депутати Кіровоградської міської ради схвалили звернення до Кабінету Міністрів, у якому закликали скасувати сумновідомі постанови НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) №№ 220 та 583, якими встановлено нові тарифи на електроенергію та газ для населення. Характеризуючи ці тарифи як необґрунтовані, депутати міської ради посилалися на відповідні, цілком офіційні, висновки робочої групи українського парламенту.

переглядів: 701
1 2 3 »
pgt 0.41808 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua