МЕНЮ


18:50

Понад 14 мільйонів гривень завинила держава перед бюджетом Кіровограда у вигляді субвенцій на потреби освітньої та медичної галузей.

переглядів: 684
13:51

Ще на початку цього літа, четвертого червня, депутати Кіровоградської міської ради схвалили звернення до Кабінету Міністрів, у якому закликали скасувати сумновідомі постанови НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) №№ 220 та 583, якими встановлено нові тарифи на електроенергію та газ для населення. Характеризуючи ці тарифи як необґрунтовані, депутати міської ради посилалися на відповідні, цілком офіційні, висновки робочої групи українського парламенту.

переглядів: 718
13:17

Не менше ніж 15 відсотків голосів сподіваються отримати на місцевих виборах представники новоствореної політичної партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”. Про це журналістам повідомили народний депутат України, член політради партії Віталій Купрій та голова обласної парторганізації цієї політичної сили Михайло Бєжан під час презентації цієї політичної сили в Кіровограді.

переглядів: 1050
12:28

Підбито підсумки Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді із судномодельного спорту ("NS" – моделі до 600 мм.) на малій дистанції та чемпіонату України за участю дорослих і юніорів на великій дистанції, які наприкінці липня – початку серпня цього року проводилися на водоймі київського парку "Нивки" з ініціативи Українського державного центру позашкільної освіти та Федерації судномодельного спорту України.

переглядів: 713 / коментарі (1)
pgt 0.40643 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua