МЕНЮ


13:59

Пленарне засідання позачергової 51 сесії Кіровоградської міської ради розпочалось із вшанування пам’яті загиблого в АТО ще у минулому році, під час виходу з Іловайського котла, командира групи 3-го полку спецпризначення, прапорщика Віктора Карнауха та нещодавно померлого депутата міської ради Едуарда Іванова.

переглядів: 1015
13:47

Днями розпочато капітальний ремонт покриття ще на одній кіровоградській вулиці – Жуковського, яка веде з вулиці Родімцева до обласного онкологічного диспансеру.

переглядів: 1132
12:21

Сьогодні, 21 серпня, на Рівненському кладовищі Кіровограда – урочисте вшанування похованих тут земляків-військовослужбовців, які загинули в АТО. Алея почесних поховань, де герої знайшли вічний спокій, – це справжній меморіал.

переглядів: 1161
10:39

Виявляється, у понеділок в індусів було велике свято – Ратха-ятра.
Більшість кіровоградців про це й не дізналася б, якби місцева релігійна громада "Свідомість Крішни" не провела цього дня на головній площі міста щось на зразок фестивалю.

переглядів: 837
10:12

Красота, которая осязаема, привлекает нас больше всего, но то, что мы обоняем, чувствуем, запоминается сильнее. Чтобы привлечь внимание недостаточно просто найти подходящий наряд, нужно еще умело себя преподать и даже дать возможность другим ощутить свой запах.

переглядів: 576
pgt 0.44283 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua