МЕНЮ


11:57

Кіровський районний суд Кіровограда визнав винним інспектора з адміністративної практики відділення державної автомобільної інспекції з обслуговування міста Кіровограда при УМВС України в області за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди з використанням службового становища, поєднане з вимаганням) КК України.

переглядів: 365
11:56

Міліція затримала 27-річного кіровоградця, який займався крадіжками телефонних дротів.

переглядів: 365
11:42

Після деякого затишшя у виставковій діяльності, пов’язаного з "мертвим сезоном", галерея "Єлисаветград" запросила на експозицію творів кіровоградського живописця Володимира Остроухова. Традиційного вернісажу не влаштовували.

переглядів: 346
11:36

Наближається день, коли буде підбито підсумки конкурсу патріотичного плакату "За незалежність України!", який навесні ініціював Кіровоградський художньо-меморіальний музей О.Осмьоркіна і взяти участь у якому виявила бажання місцева молодь, котра обрала професії, пов’язані із образотворчим мистецтвом.
Це, зокрема, студенти художньо-графічного відділення мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка під керівництвом викладача члена Національної Спілки майстрів народного мистецтва України Лариси Гарбузенко

переглядів: 457
10:39

Виявляється, у понеділок в індусів було велике свято – Ратха-ятра.
Більшість кіровоградців про це й не дізналася б, якби місцева релігійна громада "Свідомість Крішни" не провела цього дня на головній площі міста щось на зразок фестивалю.

переглядів: 732
« 1 2
pgt 0.56367 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua