МЕНЮ


23:37

– Знайшла, – весело констатувала я, зустрічаючи у себе удома народну артистку України Антоніну Червінську.
– Я б тебе вбила! – емоційно вигукнула вона, що цілком зрозуміло: зорієнтувала я її дуже приблизно. Я намагалася виправдатися: "Мене всі легко знаходять. Цуканов, правда довго блукав, – згадала свого гостя, з яким також вела приємну бесіду для газети, – але він на машині…"

переглядів: 815
23:32

Перший під’їзд будинку №14 на проспекті Перемоги в Кіровограді прикрашають кілька гарних клумб. Тут буяють різнобарв’ям квіти – відчувається турботлива, працелюбна рука господині. Вона – звичайна пенсіонерка, тутешня мешканка Ольга Зелінська. Як сама каже, коли пішла на пенсію, то втомилась сидіти без діла, от і вирішила впорядкувати місцинку. Обрала кілька занедбаних та затоптаних газонів та розгорнула бурхливу діяльність. Спочатку з найближчої посадки наносила грунт, потім нарізала лози та обгородила клумби тином.

переглядів: 558
23:27

Ботаніки стверджують, що 500 років не є віковою межею для кактусів. З огляду на це у кактуса, який росте в квартирі кіровоградців Степана і Галини Цуманів, усе тільки починається, йому ж всього-на-всього – сьомий десяток.
Та, погодьтеся, більшість кімнатних рослин, які прикрашають підвіконня українців, порівняно із кактусом Цуманів – це зелена (в усіх смислах слова) молодь, яка не знає життя.
– Йому – шістдесят п’ять років, дістався він нам у спадок від Галиного батька, – розповів Степан Цуман

переглядів: 471
pgt 0.37966 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua