МЕНЮ


18:52

Марійка Кравченко – одна з тих 2700 (число – приблизне) малих кіровоградців, які наступного тижня вперше переступлять шкільний поріг.
Як на свої шість років, Марія знає і вміє немало – і читає, і пише, і віршів чималенько пам’ятає.
– Вона їх запам’ятовує дуже легко, – розповіла кореспондентові "Вечірки" Марійчина мати Раїса. – На "Садок вишневий" Шевченка знадобилося хвилин зо двадцять. І так їй подобається декламувати вірші!

переглядів: 620
18:50

Учора, коли цей номер "Вечірки" уже друкувався, у приміщенні Кіровоградської міської ради розпочалися громадські слухання, мета яких – з’ясувати, якою бачиться нова назва нашого обласного центру найактивнішим його мешканцям.

переглядів: 1109 / коментарі (1)
18:25

Усі загальноосвітні заклади Кіровограда повністю готові до нового навчального року. Про це заявила днями на прес-конференції начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко.
Повідомивши, що в ряді шкіл виконано капітальні ремонти за бюджетні кошти, керівниця управління освіти зазначила й про участь батьків у процесі підготовки цих приміщень до нового навчального року

переглядів: 645
18:13

Затишний дворик біля будинку № 9 на вулиці Комарова у Кіровограді свідчить про те, що тут є господар. Так воно й є – мешканці п’ятиповерхівки майже десять років тому створили об’єднання співвласників будинку “Мрія-2006" і тепер господарюють самостійно. Голова правління об’єднання Лідія Пух – жінка енергійна та хазяйновита. Про те, як вдалося навести порядок на довіреній їй території, опанувати нові форми господарювання, вона розповіла кореспондентам ”ВГ"

переглядів: 641
18:11

Ця пропозиція – подовжити міський автобусний маршрут № 5А до кордону Кіровограда у криворізькому напрямку, тобто майже до самої Бережинки, – належить громадськості.

переглядів: 1655
pgt 0.41715 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua