МЕНЮ


11:56

Міліція затримала 27-річного кіровоградця, який займався крадіжками телефонних дротів.

переглядів: 363
11:42

Після деякого затишшя у виставковій діяльності, пов’язаного з "мертвим сезоном", галерея "Єлисаветград" запросила на експозицію творів кіровоградського живописця Володимира Остроухова. Традиційного вернісажу не влаштовували.

переглядів: 345
11:36

Наближається день, коли буде підбито підсумки конкурсу патріотичного плакату "За незалежність України!", який навесні ініціював Кіровоградський художньо-меморіальний музей О.Осмьоркіна і взяти участь у якому виявила бажання місцева молодь, котра обрала професії, пов’язані із образотворчим мистецтвом.
Це, зокрема, студенти художньо-графічного відділення мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка під керівництвом викладача члена Національної Спілки майстрів народного мистецтва України Лариси Гарбузенко

переглядів: 456
10:39

Виявляється, у понеділок в індусів було велике свято – Ратха-ятра.
Більшість кіровоградців про це й не дізналася б, якби місцева релігійна громада "Свідомість Крішни" не провела цього дня на головній площі міста щось на зразок фестивалю.

переглядів: 731
18:52

Про перейменування ряду вулиць Кіровограда ішлося днями на засіданні виконкому Кіровоградської міської ради.
Виконком погодив проекти рішень міської ради, якими пропонується перейменувати вулицю Артема – на вулицю Павла Рябкова

переглядів: 403
18:51

Дізнавшись, що наступного тижня має відбутися позачергова "бюджетна" сесія Кіровоградської міської ради, кореспондент "Вечірки" звернувся до її секретаря Івана Марковського, аби з’ясувати, чим зумовлена ця терміновість та в яку частину міської казни планується внести корективи.

переглядів: 480
18:50

Понад 14 мільйонів гривень завинила держава перед бюджетом Кіровограда у вигляді субвенцій на потреби освітньої та медичної галузей.

переглядів: 661
18:46

З 12 кіровоградських доріг, які цього року визначено міською владою як об’єкти капітальних ремонтів, вже полагоджено п’ять, а з 57, визначених для ремонтів поточних, відновлено 30. Про це повідомив днями місцевим журналістам на виїзній прес-конференції начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян.

переглядів: 507
18:42

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради на засіданні, що відбулося у вівторок, не пристав на пропозицію Інгульської шахти збільшити тариф на послугу з водопостачання, яку вона надає жителям Завадівки.
Керівництво шахти просило підвищити тариф до 12,4 гривні за кубічний метр води, мотивуючи це тим

переглядів: 456
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.41867 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua