МЕНЮ


16:21

Микола Гончар своє професійне життя пов’язав із будівельною справою. У 1980 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю “Будівництво гідротехнічних споруд”, потім здобув фах інженера-будівельника і у цивільному будівництві працює з 1981 року. У Кіровоград приїхав молодим спеціалістом за направленням. Потім поїхав у Польщу, у Північну групу військ. Зводили житло, інші об’єкти. Відпрацював три роки. І там вперше зіткнувся з іншою реальністю: відмінними від радянських підходами у будівництві, іншими технологіями, що додало молодому будівельнику фахових знань.

переглядів: 457
16:15

123 міські організації політичних партій України та 367 громадських організацій зареєстровані в Кіровограді. Але при цьому активну діяльність ведуть лише кілька десятків. Такі цифри були наведені начальником відділу внутрішньої політики міської ради Сергієм Запорожаном під час зустрічі представників політичних партій та громадських організацій із секретарем міської ради Іваном Марковським.
Як зазначив керманич міста, зустрітись із політичним активом обласного центру його змусила, хоча ще й не оголошена офіційно виборча кампанія в органи місцевого самоврядування

переглядів: 330
16:07

Кожної погожої днини працівники комунального підприємства “Кіровоград-благоустрій” трудяться на різноманітних об’єктах нашого міста. Роботи вистачає: прибирання, утримання парків, скверів та зелених насаджень, покіс трави на газонах, висадка квітів на клумбах та догляд за ними.

переглядів: 833
16:05

Міська влада планує в Кіровограді збудувати автомобільний міст через Інгул між вулицями Балтійською та Московською. Він дасть можливість налагодити транспортне сполучення між Старою Балашівкою і Лелеківкою.

переглядів: 377
16:01

На даний час наша країна переживає важкі часи. Жителі нашого міста та району з гідністю долучаються до участі в антитерористичній операції на сході України. Але, на жаль, не всі.

переглядів: 487
15:59

Минулого тижня закінчилися молодіжні громадські роботи з благоустрою Кіровограда.

переглядів: 325
15:56

Перейменувати 29 вулиць і провулків у Кіровограді пропонує депутатам міська топонімічна комісія. Про це повідомив на традиційній вівторковій прес-конференції у міській раді член цієї комісії начальник відділу внутрішньої політики міської ради Сергій Запорожан.

переглядів: 358
15:44

Механік-водій старший солдат бронегрупи 300-го навчального танкового полку (169-й навчальний центр Сухопутних військ ЗСУ "Десна") Володимир Тигнян загинув 16 січня 2015 року поблизу кургану Гостра Могила, що неподалік від селища Польового Шахтарського району Донецької області.
Після мінометного обстрілу бойова машина вийшла з ладу та з’їхала у ставок. Двом членам екіпажу вдалося вибратись, а Володимира через заклинений люк вони не змогли витягти

переглядів: 532
15:34

Двадцять шостого січня заступник командира по роботі з особовим складом майор Володимир Степанок 42-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України (42-й батальйон територіальної оборони "Рух опору") очолив загін із 72-х бійців, які добровільно відгукнулися на заклик прийти на допомогу 128 –й гірсько-піхотній бригаді, що зазнавала великих втрат під містом Дебальцевим Донецької області.

переглядів: 785 / коментарі (1)
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.45385 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua