МЕНЮ


15:16

П’ятнадцятого лютого нинішнього року група з 2-го батальйону спеціального призначення Національної гвардії України "Донбас" прийняла бій біля блокпосту сепаратистів під Маріуполем (поблизу села Широкиного Новоазовського району Донецької області), до якого її навмисне привів провідник.
Тоді загинули двоє українських бійців, серед них і кіровоградець Євгеній Тельнов з позивним "Усач". Перед загибеллю він під ворожим вогнем витягнув одного з поранених товаришів з поля бою

переглядів: 351
15:12

У незаконних операціях з наркотичними речовинами та залученні до цього підростаючого покоління визнав винним суд жителя Новоукраїнки, що на Кіровоградщині. Цікава обставина: ці злочини той вчинив, працюючи старшим оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей тамтешнього райвідділу міліції.

переглядів: 313
14:59

Міліція затримала кіровоградця, який 23 липня цього року, погрожуючи вибуховим пристроєм (він виявився бутафорним), обібрав банківську установу в обласному центрі.

переглядів: 256
14:55

Купуючи у січні цього року в магазині мережі "Алло" мобілку та приставши на пропозицію продавців підписати документ, котрий, як вони пояснили, дає покупцеві право на заміну апарата у разі виходу його з ладу з вини виробника, кіровоградець Віктор Ш. і не підозрював про проблеми, які виникнуть при спробі реалізувати це право. Чоловік щиро вірив, що недарма переплатив за телефон десять відсотків від його вартості (саме стільки обходиться покупцеві оформлення так званої послуги екстра-заміни).

переглядів: 1742 / коментарі (11)
14:46

В художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна експонується виставка "Крок", на якій представлено живописні та графічні твори учасників Львівської молодіжної художньої спілки "Alla Prima".

переглядів: 374
« 1 2 3 4 5 6 7
pgt 0.43654 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua