МЕНЮ


11:20

Дитяче інфекційне відділення центральної кіровоградської міської лікарні на території колишньої фортеці має бути готовим прийняти пацієнтів до 15 жовтня, а паліативне відділення – розпочати працювати до кінця листопада.

переглядів: 549
11:17

У Кіровограді триває масштабний ремонт доріг. Нині дорожники працюють відразу на декількох вулицях – Жуковського, Пушкіна, Покровській та Київській, у провулку Фортечному виконуються підготовчі роботи.

переглядів: 808
11:15

Усі працівники ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина №19” у разі її реформування у комунальний заклад будуть працевлаштовані. У цьому запевнив колектив на зустрічі секретар міської ради Іван Марковський у середу.

переглядів: 829
11:11

Найближчим часом у Кіровограді відбудуться два спортивно-масових заходи, до участі в яких їх організатори запрошують дітей і дорослих.
Для них напередодні Дня фізичної культури і спорту (в Україні його відзначають щорічно у другу суботу вересня) у п’ятницю, 11 вересня, у парку Ковалівському біля шахово-шашкового павільйону о 15:00 розпочнуться змагання з 13 видів спорту. А в День міста, 19 вересня, у парку Пушкіна о 12:30 стартує спортивне свято, під час якого його учасники зможуть продемонструвати свої таланти у двох десятках видів спорту

переглядів: 501
10:59

Звістка про звіряче вбивство, яке трапилося 30 серпня цього року на Кущівці, вразила усіх, особливо тих, хто знав загиблу – Людмилу Щербакову, пенсіонерку, у минулому – вчительку 34-ї та 30-ї шкіл Кіровограда. Громадський резонанс спричинила й така обставина: вбивцею начебто виявився функціонер місцевої організації Компартії. Кореспондент "Вечірки" спробував з’ясувати, наскільки це відповідає дійсності.

переглядів: 666
10:48

Женя Мельниченко, а для когось Євгенія Іванівна, – актриса Кіровоградського музично-драматичного театру імені Кропивницького, вдова народного артиста України Володимира Мироновича. Після його відходу в кращі світи її театральні програмки тепер підписуються його прізвищем. Разом вони були понад чотири десятки літ. Це була гарна пара. Так про них казали і в Кіровограді, і в Полтаві, де вони тривалий час працювали. Але про все по порядку. Для цього я й запросила до розмови одну з небагатьох кіровоградських актрис, чия творча особистість формувалася в благословенні 60-і, коли ставлення до театру було дещо іншим і артисти, а не брудні політики, ставали володарями наших дум:

переглядів: 613
10:12

Післязавтра, 13 вересня, програмісти усього світу відзначатимуть своє професійне свято. Чому саме цього дня? Вікіпедія пояснює це так: 13 вересня (у високосний рік – 12 вересня) – 256-й день у році, а це число "відповідає кількості чисел, які можна представити за допомогою одного восьмибітного байта, поширеній одиниці вимірювання обсягу даних". Ви нічого не второпали? Не переймайтеся. Це – чи не єдине малозрозуміле широкій публіці місце в опублікованому нижче матеріалі, приуроченому до Дня програміста.

переглядів: 706
09:58

Людина із самої своєї появи на нашій планеті прагне досліджувати навколишній світ. З виникненням цивілізацій це прагнення втілилося в організацію музеїв – культурно-освітніх та науково-дослідних закладів, призначених для вивчення, збереження та використання пам’яток природи, матеріальної і духовної культури, прилучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.

переглядів: 674
11:02

Бойові дії на сході країни не вщухають, хоча і з меншою періодичністю обстрілів. Останній фактор зовсім не дозволяє волонтерам розслабитись і зменшити поставки в зону АТО продуктів, військового обмундирування, технічних засобів. Їдуть вантажівки і з Кіровограда. Волонтерські організації ні на день не припиняють роботи. Одна з них – “Патріот Кіровоградщини” під керівництвом Вадима Нікітіна – об’єднала у своїх лавах людей небайдужих, тих, хто бажає допомогти чим тільки можна своїм землякам, які несуть нелегку службу в Луганській та Донецькій областях.

переглядів: 767
« 1 2 3 »
pgt 0.53448 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua