МЕНЮ


11:41

Коли готувався цей номер "Вечірньої газети", Кіровоградська міська територіальна виборча комісія ще розбиралася у результатах голосування, яке відбулося 25 жовтня, і офіційних її висновків з цього приводу ще не було. Та це не завадило місцевим експертам з питань виборів, кандидатам та їхнім довіреним особам оприлюднити власні, зроблені на підставі екзит-полів та інформацій своїх людей з числа членів ДВК і спостерігачів, прогнози і щодо складу міської ради наступного, уже сьомого, скликання, і щодо тих двох претендентів на мандат міського голови, за яких доведеться голосувати під час другого туру.

переглядів: 709
11:38

На четвертому засіданні 52-ї сесії міської ради, яка відбулась 28 жовтня, депутати не підтримали пропозицію деяких своїх колег винести на розгляд Верховної Ради України варіант “Єлисаветград” як єдину рекомендовану місцевими обранцями назву для перейменування Кіровограда.

переглядів: 676
11:31

“В Україні Кіровоград перейменують на честь королеви Англії Єлизавети II”. Під таким заголовком розмістив новину про перейменування Кіровограда російський сайт “Голос Севастополя”.

переглядів: 1266
11:28

Про це йдеться в повідомленні прес-служби інституту. "Позиція Інституту національної пам’яті: повернення місту імперської назви “Єлисаветград” неприйнятне", – заявила перший заступник керівника закладу Аліна Шпак.

переглядів: 553
11:13

Нещодавно в мирному житті головний спеціаліст сектора інформаційного та комп’ютерного забезпечення Кіровоградської міської ради, а в недавньому минулому – командир зенітно-ракетного взводу 8-го окремого мотопіхотного батальйону 24-ї механізованої бригади лейтенант Юрій Сташенко повернувся додому після демобілізації.

переглядів: 850
11:08

Одним із сучасних методів хірургії є застосування малоінвазивних технологій, завдяки яким оперативні втручання проводяться не через травматичний розріз шкіри, а через невеликі отвори, що значно знижує наслідки хірургічного втручання та поліпшує його перенесення пацієнтом. Такі методики нині широко застосовуються у Кіровоградській лікарні швидкої медичної допомоги.

переглядів: 1444
10:48

У Кіровограді через безпритульного скаженого кота, від укусів і подряпин якого постраждали 16 осіб, склалася напружена епізоотична ситуація.

переглядів: 1353
10:40

Абсолютно не здивувалася, дізнавшись, що Валерій Федчишин призначений керівником ансамблю "Єлисавет- ретро" (обласна філармонія). Що може бути дивного: він – провідний музикант колективу. І хоч всі п’ятеро музикантів ансамблю – на своєму місці, гітарист Федчишин виділяється якимось оптимізмом. Призначено керівником, значить, так і треба. Правда, є одна перчинка… Валерій Миколайович – не тільки гітарист ансамблю, а ще й перший заступник директора філармонії. До його компетенції входить організація концертної діяльності. Тож його гітара – то, скоріше, хобі. Не раз зітхав Валерій Миколайович, що боса, тобто пана Кравченка, гітара Федчишина часом дратує: "Ой, він би її, мабуть, на голові розбив". "На вашій?" – уточнила я. А тому вирішила запитати конкретно, як це заступник директор дійшов до життя такого – тобто ще й ансамбль очолив.

переглядів: 732
10:25

Кажуть, що перше враження найсильніше і найточніше. Мабуть, це дійсно так, хоч час вносить свої корективи. Людина відкривається по-новому, але загалом перше враження найчастіше не міняється.
У цій думці переконався після знайомства з кіровоградцем учасником Другої світової війни Павлом Олексійовичем Банниковим – колишнім розвідником-десантником, який у мирний час став пілотом цивільної авіації, майстром спорту СРСР, абсолютним чемпіоном України та тричі рекордсменом світу з парашутного спорту

переглядів: 710
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.33364 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua