МЕНЮ


19:39

Закінчується каденція нинішньої міської ради. Час підбити підсумки. Саме з цього приводу секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський і зібрав сьогодні прес-конференцію.

переглядів: 778
19:17

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про нагородження відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради “За заслуги” ІІ ступеня головного спеціаліста сектора інформаційного та комп’ютерного забезпечення міської ради Юрія Сташенка за високу патріотичну свідомість, бездоганну військову службу та особистий внесок у забезпечення цілісності та недоторканності суверенної території української держави під час перебування в зоні АТО на сході країни.

переглядів: 820
11:45

У 101-му мікрорайоні Кіровограда з’явився скажений кіт. Тварина була безпритульною і трималася магазину “Фуршет”, біля якого жалісливі мешканці її підгодовували. Однак потім, судячи з усього, захворіла, почала вести себе агресивно. Вона почала кидатися на дорослих та дітей, кусати їх і дряпати.

переглядів: 725
11:42

Законом "Про національну поліцію", який набере чинності сьомого листопада цього року, передбачено утворення в структурі Державної судової адміністрації України підрозділів відомчої воєнізованої охорони.

переглядів: 1638
pgt 0.46054 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua