МЕНЮ


08:56

Серед загальноосвітніх навчальних закладів Кіровограда, де створено музейні експозиції, осібно стоять гімназія ім. Т. Шевченка і Кіровоградський колегіум, які мають музеї, що давно переросли шкільний рівень.

переглядів: 610
08:42

Першого жовтня музична школа № 1 ім. Г. Нейгауза, як і в попередні роки, відзначила концертом у художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна Міжнародний день музики.

переглядів: 589
08:32

Сьогодні, 9 жовтня, українські ріелтори відзначають своє професійне свято. Про особливості їхньої роботи кореспондент "Вечірки" розпитав у відомого в Кіровограді фахівця з питань, пов’язаних з ринком нерухомості, – Віктора Делюрмана, директора агентства нерухомості "Ріелті".
На прохання порівняти ріелторський бізнес зразка 1990-х (коли він в Україні тільки зароджувався) з теперішнім Віктор Делюрман сказав таке

переглядів: 554
08:28

У художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна до Дня художника презентовано персональну виставку відомого кіровоградського митця Ігоря Смичека в рамках музейного проекту "Лауреати обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна".

переглядів: 341
08:24

На відміну від попередніх нинішній фестиваль театрального мистецтва, що проводиться в рамках всеукраїнського свята "Вересневі самоцвіти", з точки зору театрального представництва, був дещо скромнішим. Принаймні мені довелося "витратити" всього три вечора…з хвостиком. З хвостиком – це як, запитаєте ви? Просто 25 вересня у театрі зіграли дві одноактівки. Причому, одна з них – то прем’єра вистави за одноактною п’єсою француженки Ясміни Реза "Арт". То з неї й почнемо наш традиційний театральний огляд.

переглядів: 368
11:15

Артем Головатий – студент-третьокурсник Кіровоградського національного технічного університету – з нинішнього навчального року за відмінне навчання та особливі наукові досягнення отримуватиме стипендію Президента України.
Головним для себе завданням він вважає навчання. І це не просто слова, адже здобуває знання Артем цілеспрямовано та відповідально, з прицілом на майбутнє. Навчається одразу на двох факультетах: на денній формі опановує спеціальність “Автомобільний транспорт” на факультеті проектування та експлуатації машин, а на заочній – “Фінанси і кредит” на факультеті обліку й фінансів

переглядів: 580
11:12

Майже три мільйони гривень надійшло з державного бюджету на проведення місцевих виборів у Кіровограді. Про це депутатам міської ради на другому засіданні 52-ї сесії міської ради, яке відбулось 29 вересня, повідомила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова під час розгляду питання про внесення змін до бюджету. Також у зв’язку із перевиконанням дохідної частини кошторису міста з’явилась можливість збільшити видатки на нагальні потреби громади більш як на мільйон гривень.

переглядів: 362
11:00

Учора з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в актовій залі Кіровоградської міської ради вшанували представників старшого покоління місцевої громади.

переглядів: 445
10:52

У Кіровограді визначилися переможці міського огляду-конкурсу 2015 року на кращий благоустрій багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору.

переглядів: 473
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.52619 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua