МЕНЮ


10:15

До незвичайних людей належить кіровоградська пенсіонерка Ніна Барабус – вона притягує до себе металеві предмети. Автор цих рядків у цьому пересвідчився, побувавши у неї в гостях.
За словами Ніни Яківни, вона виявила магнетичну властивість свого тіла невдовзі після того, як її “обстріляла” блискавка.
– Це було у дев’яносто дев’ятому році, – згадує жінка. – Я саме вийшла з хати, і раптом як бабахне позад мене. І якась сила мене наче зупинила посеред двору. Молюся я: "Господи, спаси й сохрани". А блискавка ще раз ударила, уже коло дверей у хату

переглядів: 1048 / коментарі (1)
10:10

У Ленінському райсуді Кіровограда завершився розгляд кримінальної справи, у якій ідеться про вбивство Юрія Жуковського, відомого в місті підприємця, директора фірми "Полум’я".

переглядів: 324
10:04

У відділі мистецтв Кіровоградської наукової обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 26 жовтня відкрилася виставка "Світ без звуків. Два Никифори – погляд через століття" та відбувся навчальний семінар з декоративно-ужиткового мистецтва для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

переглядів: 1060
09:58

З початку тижня в обласному художньому музеї розгорнуто експозицію творів "Обдарований талантами" до 90-річчя нашого земляка Василя Завгороднього (1925 – 2009) – співака, поета, прозаїка, художника.

переглядів: 446
19:40

У Кіровограді розпочався опалювальний сезон. 12 жовтня почало подавати теплоносій міським установам і організаціям, об’єктам житлового фонду міста ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА”. А наступного дня почали отримувати тепло споживачі комунального підприємства “Теплоенергетик”.

переглядів: 372
19:39

Закінчується каденція нинішньої міської ради. Час підбити підсумки. Саме з цього приводу секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський і зібрав сьогодні прес-конференцію.

переглядів: 731
19:24

21 жовтня виконавчий комітет Кіровоградської міської ради своїм рішенням визначив квартал житлової забудови, обмежений вулицею Козацькою та провулками Козацьким і Курінним, загальною площею 11,27 га територією комплексної житлової забудови.

переглядів: 390
19:17

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про нагородження відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради “За заслуги” ІІ ступеня головного спеціаліста сектора інформаційного та комп’ютерного забезпечення міської ради Юрія Сташенка за високу патріотичну свідомість, бездоганну військову службу та особистий внесок у забезпечення цілісності та недоторканності суверенної території української держави під час перебування в зоні АТО на сході країни.

переглядів: 775
16:57

Кіровоградським комунальним підприємством “Міськсвітло” продовжуються роботи з ремонту мереж зовнішнього освітлення по місту. На ці цілі з міського бюджету виділено значні кошти. Як повідомив директор підприємства Дмитро Тоток, лише у жовтні нинішнього року було освоєно близько 886 тисяч гривень.

переглядів: 440
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.48761 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua