МЕНЮ


12:15

Минулої суботи в Україні відзначили День гідності та свободи – свято на честь двох революцій: Помаранчевої 2004 року та Революції гідності 2013-го.
Як і більш ніж десятиріччя тому, позаторік і торік серед тисяч українців, які своїми протестами відстоювали честь, гідність та право на вільну думку, були наші земляки

переглядів: 638
12:06

Так вирішила 23 листопада Кіровоградська міська територіальна виборча комісія.
Відповідно до її протоколу, у другому турі виборів кіровоградського міського голови, який відбувся 15 листопада, за кандидата від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Андрія Райковича проголосували 24 435 виборців

переглядів: 478
11:40

26 листопада в передобідню пору в Кіровограді й інших населених пунктах області пролунав тривалий сигнал електросирен "Увага всім!". На щастя, сигнал тренувальний: на Кіровоградщині тривала комплексна перевірка обласної системи оповіщення.

переглядів: 1021
11:36

З цим захворюванням зараз перебуває на стаціонарному лікуванні 20-річний мешканець Долинської після вживання в’яленого окуня та піци.

переглядів: 654
11:19

Такі люди, як Віра Іванівна Махоріна, заслуговують, щоб про них знали. Хоч сьогодні і не модне гасло наших шкільних років: “Беріть приклад з…” І , звісно не з того, хто святкує свої чесно зароблені мільярди... Віра Махоріна – людина зовсім іншого складу. Про таких, як вона, кажуть: “Старого гарту”. В свій досить поважний вік вона “живе вогнями пристрасті”. Двома словами і не скажеш, що входить в коло її життєвих інтересів. А тому спробуємо не двома …

переглядів: 651
10:18

Неординарна, можна сказати, подія сталася недавно у Кіровському районному суді Кіровограда – один з тамтешніх суддів скористався (точніше, скористалася, оскільки це – жінка) правом висловлення окремої думки щодо вироку, ухваленому в кримінальному провадженні за його ж участі. Неординарна – тому що інститут окремої думки у вітчизняному правосудді застосовується не так вже й часто. Чому ж у даному ж випадку суддя райсуду не погодилася з позицією двох інших членів колегії? "Вечірка" спробувала розібратися в цьому питанні. Допомагав нам у цьому адвокат Володимир Фільштейн.

переглядів: 574
10:08

Минулого вівторка до Кіровограда знову завітав відомий талановитий письменник Василь Шкляр. Відомий не лише тим, що є батьком-засновником сучасної героїчної української літератури, а й тим, що відмовився приймати з рук "проффесора" Шевченківську премію, поки "при владі в Україні є українофоб Дмитро Табачник".

переглядів: 577
09:56

Осінь та початок весни – найкращий час для формуючого обрізання дерев для створення їхніх крон. Про це добре знають спеціалісти, але не пересічні кіровоградці. Тому кожний випадок появи на тій чи іншій вулиці міста автовишки з комунальниками, які вправно орудують електропилками, – мало не надзвичайна подія для місцевих мешканців. Вони стають на захист зелених насаджень, оскільки не знають, що й деревам потрібно інколи робити “стрижки”. Хоча можна зрозуміти таку поведінку людей, адже траплялись випадки самовільного знесення зелених насаджень під те чи інше будівництво.

переглядів: 1093
pgt 0.45792 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua