МЕНЮ


18:07

Намагання перейменувати Кіровоград без врахування думки його мешканців викликає у місті незадоволення і протест. Так прокоментував у понеділок на нараді міський голова Андрій Райкович акцію проти внесення на розгляд Верховної Ради України варіанта нового імені Кіровограда – Інгульськ.

переглядів: 1637
18:05

Андрій Райкович відразу після обрання його міським головою повідомив, що перераховуватиме свою заробітну плату на благочинність – для матеріальної підтримки кіровоградських дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. І дотримав свого слова.

переглядів: 1617
17:46

Нинішнього року у кількох обласних центрах запроваджено пілотний проект видачі свідоцтв про народження у пологових будинках. Нещодавно до них приєднався і Кіровоград.

переглядів: 1758
17:33

До кіровоградської галереї “Єлисаветград” я завітала напередодні відкриття підсумкової виставки учасників всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків з багатообіцяючою назвою "Щаслива дитина – квітуча Україна", придуманої власником галереї Миколою Цукановим. Розпочався цей конкурс у вересні, а на 25 грудня у галереї готувалися до масштабної виставки з віншуванням її учасників.

переглядів: 2103
17:20

Для каждого мужчины нормальная сексуальная активность и хорошая эрекция, что будут возникать с завидной регулярностью – обязательные условия для счастливой и полноценной жизни. Но, к сожалению, у каждого мужчины рано или поздно может возникнуть такая проблема, как ухудшение эрекции, и, как следствие, преждевременная эякуляция. И, как только эти проблемы появились, необходимо срочно от них избавляться

переглядів: 2635 / коментарі (1)
19:14

Детская комната как никакая другая требует основательного подхода при ее обустройстве. Мебель, устанавливаемая там, должна быть привлекательной и достаточно комфортной. Одним из важных элементов мебельной обстановки для детской считается стул, который выступает отличным дополнением к письменному или компьютерному столу

переглядів: 1698
14:54

Питання організації роботи з надання житлових субсидій у Кіровограді стало одним з головних на нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

переглядів: 1627
14:42

Петро Ілліч Чайковський. "Пори року", "Осінь"… На сцені – лауреат всеукраїнських фестивалів і конкурсів камерний оркестр "Концертіно" під управлінням Наталі Хілобокової. "А музика звучить" – так називається гала-концерт колективів і солістів обласної філармонії. По суті, концерт підготовлений до відкриття сезону. Може, тому й почали з "Осені". А надворі вже зима. Поганенька, правда. Ні тобі снігу, ні морозів. Вечір в стінах філармонії був сповнений оптимізму, який подарували голоси скрипки й гітари. До речі, "Зима" Чайковського теж прозвучала.

переглядів: 1524
14:36

11 грудня цього року Президент України підписав Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", норми якого регулюватимуть відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань без статусу юридичної особи, фізичних осіб – підприємців, статутів територіальних громад та символіки. Які саме зміни ним передбачаються, розповіла "ВГ" начальник міського управління юстиції Людмила Гуріна.

переглядів: 1739
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.42043 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua