МЕНЮ


10:10

Упродовж тридцяти п’яти років займається підводним полюванням кіровоградець Володимир Гуйван. Завітавши недавно до Володимира в гості та поговоривши з ним, кореспондент "Вечірньої газети" з’ясував, що його тягне на річкові глибини зовсім не любов до рибних страв. А що ж саме? – спитаєте ви.

переглядів: 422
09:52

Народного артиста України Анатолія Кривохижу з його 90-річчям вітали кращі хореографічні колективи Кіровоградської області. Вшанування ювіляра відбулось 1 грудня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького.

переглядів: 1349
08:47

З ініціативи управління освіти Кіровоградської міської ради з вересня цього року розпочалось впровадження нового проекту Google Apps в освіті. Як розповіла кореспонденту “Вечірки” начальник управління освіти Лариса Костенко, мета даного проекту – впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в галузі освіти та створення в місті єдиної відкритої електронної бази освіти з використанням Google Apps for Education.

переглядів: 506
07:44

Мешканці вулиці Волкова в Кіровограді під час однієї із зустрічей з міським головою Андрієм Райковичем ще під час його передвиборчої кампанії звернули його увагу на те, що ізоляція надземної лінії зовнішніх теплових мереж на цій вулиці була понівечена невідомими особами – у багатьох місцях була просто зірвана. У перші ж дні роботи на посаді керівника міста Андрій Райкович дав завдання ізоляційний матеріал поновити.

переглядів: 831
pgt 0.41731 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua