МЕНЮ


22:45

Армія є сильною тоді, коли її підтримує народ. Віднедавна, а саме з часу анексії Криму й російської агресії на сході нашої країни, українці змінили своє здебільшого скептичне ставлення до нашого війська (яке владці протягом багатьох років розкрадали й нищили) й ціною неймовірних зусиль реанімували його, поставили на ноги.

переглядів: 618 / коментарі (2)
22:41

24 жовтня відбулося перше засідання сесії Кіровоградської міської ради сьомого скликання. Голова Кіровоградської міської територіальної виборчої комісії Микола Чайка оголосив результати виборів міського голови у Кіровограді та депутатів міської ради.

переглядів: 595
22:37

28 листопада, у День пам’яті жертв Голодомору, траурною ходою, покладанням квітів і поминальним богослужінням у Кіровограді вшанували замучених голодом українців.

переглядів: 378
22:34

Одразу біля двох кіровоградських медзакладів – обласної та обласної дитячої лікарень з’явилися нещодавно чималі металеві конструкції, судячи з усього – майбутні торговельні павільйони. Медперсонал побачив у цьому незручності, адже одна з конструкцій перегородила вхід на територію закладу, інша зайняла місце, відведене під автостоянку. Стривожившись ще й тим фактом, що ті будки привезено туди вночі, медики поінформували про це міського голову Андрія Райковича, і той позавчора скликав спеціалістів ряду служб міської ради, і не тільки її, на нараду, щоб обговорити на ній питання розташування в місті так званих тимчасових споруд для торгівлі.

переглядів: 437
22:17

У Кіровограді першого грудня стартував тиждень благоустрою.
Відповідне розпорядження видав міський голова Андрій Райкович. І комунальники вже зробили виконати певний обсяг робіт.

переглядів: 776
22:13

Міський голова Андрій Райкович перевірив хід ремонту на об’єктах центральної міської лікарні на Фортечних валах. І висловив ряд серйозних зауважень.
Першим інспектувалося майбутнє відділення паліативної допомоги. Міський голова відразу звернув увагу підрядчиків на низьку якість облицювання плиткою фасаду. А ще у приміщенні ведуться штукатурні роботи, а належної вентиляції і сушки стін не облаштовано

переглядів: 396
22:11

Незадовго до Міжнародного дня інвалідів (3 грудня) кіровоградський міський голова Андрій Райкович разом із начальником відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлією Вовк зустрівся з кіровоградцями із вадами зору в клубі навчально-виробничого підприємства УТОС. 35 надзвичайно мужнім людям, які попри всі негаразди вміють добре працювати й достойно відпочивати (про що свідчив підготовлений учасниками творчих колективів концерт з нагоди свята), він вручив матеріальну допомогу.

переглядів: 404
21:54

Другого грудня в Кіровоградській міській раді відбулися врочисті збори за участі членів виконкому, депутатів Ленінської районної в місті Кіровограді ради та голів квартальних комітетів району, учасників бойових дій на території Республіки Афганістан, що мешкають у названому районі.

переглядів: 880
21:46

Від часу анексії Криму кіровоградська громада прийняла майже чотири тисячі переміщених осіб, 260 з них – діти шкільного віку і 60 – дошкільного. Ці родини з Криму й Донбасу в себе вдома зазнали психологічних травм, а на новому місці все для них – чуже, тож їм нелегко адаптуватися. Руку допомоги таким людям простягла місцева громадська організація "Спільна дія".

переглядів: 474
1 2 »
pgt 0.46411 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua