МЕНЮ


21:21

Що таке позбутися рідної домівки і стати переселенцем, добре знає психолог Олена Ткаченко, яка з мамою й донькою віднедавна стали мешканками нашого міста.
У липні 2014 року вони переїхали з Донецька в село Білозерне, що в Новгородківському районі. Думали, що полишають рідний край тимчасово, на літо (тому і взяли із собою лише легкий одяг), а вийшло, що надовго. Можливо, назавжди, як і тисячі їхніх земляків. Жінки сподівалися, що після виборів Президента України війна на сході країни припиниться – і вони повернуться додому. Однак зараз не можуть цього зробити, бо в Донецьку вони – вороги для так званої ДНР

переглядів: 561
21:15

Міський голова дав тиждень на добровільний демонтаж незаконно встановлених МАФів

У ніч з вівторка на середу в Кіровограді з’явилася ще одна мала архітектурна форма. Торговельний павільйон “Хотдог” вже традиційно нишком встановили навпроти обласної дитячої лікарні


переглядів: 463
21:11

Минулої суботи, в День волонтера, кіровоградський міський голова Андрій Райкович зустрівся з учасниками АТО, а також з представниками волонтерських органі- зацій.

переглядів: 457
21:08

Проблему підвищення тарифів на водопостачання з 1 січня наступного року на апаратній нараді в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови Кіровоградської ОДА Сергія Коваленка порушив міський голова Андрій Райкович. Він наголосив, що кіровоградці не зможуть оплатити нові тарифи.

переглядів: 1137
21:03

Кіровоградський міський голова Андрій Райкович те, як виконується кожне його доручення, тримає на особистому контролі.
Ось і минулої суботи він перевірив, як комунальники впоралися із завданням привести до ладу “козирок” біля 3-ого під’їзду будинку 37/16 на вулиці Жовтневої Революції. Як з’ясувалося, зробили абияк, тепер доведеться переробляти

переглядів: 1006
20:49

У Міжнародний день боротьби з корупцією, який відзначають 9 грудня, молодь Кіровограда вийшла на вулиці міста, щоб привернути увагу містян до цієї проблеми, яка роз’їдає зсередини українське суспільство.

переглядів: 562
20:43

Працівники комунальних підприємств Кіровограда продовжують прибирати обласний центр.
У благоустрої міста беруть активну участь працівники комунальних підприємств “Кіровоград-Універсал 2005", ”Кіровоград-Благоустрій", “Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування”, житлово-експлуатаційні організації, ЖЕК № 9, освітні, медичні заклади, підприємства різних форм власності, прості мешканці міста

переглядів: 868
20:37

До кінця року бюджет Кіровограда буде прийнято, навіть якщо не буде затверджено державного. На цьому наголосила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова на прес-конференції 8 грудня.

переглядів: 801
20:28

Людство протягом майже всього свого існування використовує вогонь, який може бути дуже корисним, а може – й жахливим. Аби його приручити і контролювати, люди упродовж століть вдавалися до менш або більш ефективних заходів.

переглядів: 707
1 2 »
pgt 0.4905 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua