МЕНЮ


22:15

Працівникам міського комунального підприємства "Теплоенергетик" погасять заборгованість із заробітної плати ще до Нового року. Допомогти вибратися із фінансової кризи їм пообіцяв міський голова Андрій Райкович на зустрічі з колективом Кіровоградської теплоелектроцентралі, що є основним підрозділом названого комунального підприємства.

переглядів: 413
22:00

Третє пленарне засідання Кіровоградської міської ради, що відбулося 15 грудня, тривало 12 годин. Це одне із найдовших сесійних засідань за декілька каденцій міської ради. Однак результат того був вартий – депутати обрали секретаря міської ради, утворили постійні комісії, визначилися із членами виконкому та прийняли ряд соціально важливих для територіальної громади питань.
Та повернемось до початку сесійного засідання. До народних обранців звернулись підприємці ринку “Привокзальний”, який розташований біля автостанції №2

переглядів: 379
20:44

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 14 грудня, у Кіровограді біля пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи зібралося близько сотні містян, аби вклонитися героям-ліквідаторам, котрі ціною власного здоров’я та життя врятували світ від ядерної небезпеки.

переглядів: 362
19:41

У Кіровограді триває підготовка до реалізації проекту "Соціальна картка" – зі створення й роботи соціальних магазинів для мешканців обласного центру, насамперед, найменш соціально захищених. Відкриття мережі таких крамниць було однією з ключових позицій передвиборчої програми міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 399
18:29

Щодня працівники КП "Міськсвітло" виїжджають за тими чи іншими адресами, поступово відновлюючи мережі зовнішнього освітлення в Кіровограді. Так, зараз вони усувають аварії на вулицях Шульгіних, Кавалерійській, Світлій та провулку Кропивницького біля будинку № 35, здійснюють капітальний ремонт мереж на вулицях Васнецова та Кропивницького. Особлива увага приділяється запровадженню енергоощадних технологій, що дозволяє значно знизити витрати електроенергії тощо.

переглядів: 493
17:21

У Кіровограді триває акція з прибирання міста. Спочатку планувалося, що це буде тижневик з благоустрою, але потім дію акції влада продовжила до кінця року. У роботу активно включилися комунальники, колективи підприємств, шкіл, вузів, лікарень, пересічні кіровоградці. Однак є ще чимало адрес, де, так би мовити, ростуть гори сміття.

переглядів: 367
16:14

Тема пошуку шляхів вирішення проблем у сфері пасажирських перевезень у Кіровограді стала однією з головних на нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками виконавчих органів у понеділок.

переглядів: 333
15:59

Він – особливий волонтер, бо один з перших у нашому місті з початку торішнього літа почав возити зібрану допомогу нашим воякам на передову і не лише займався й продовжує займатися цією справою, а і тривалий час воює у складі батальйону.

переглядів: 374
14:55

Виявляється, уже років з десять під час весіль женихів не силують пити горілку з туфель їхніх обраниць, гостям не пропонують трилітровий бутель для дарування грошей, сватів не рядять у бюстгальтери, свахам не малюють вуса, а ще не кидають нікого в річки після катання в тачках. Про це кореспондентові "Вечірки" розповіла кіровоградка Олена Ферман, яка дев’ять років займається організацією й проведенням весіль та інших урочистих заходів.

переглядів: 481
1 2 »
pgt 0.50386 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua