МЕНЮ


19:14

Детская комната как никакая другая требует основательного подхода при ее обустройстве. Мебель, устанавливаемая там, должна быть привлекательной и достаточно комфортной. Одним из важных элементов мебельной обстановки для детской считается стул, который выступает отличным дополнением к письменному или компьютерному столу

переглядів: 1700
14:54

Питання організації роботи з надання житлових субсидій у Кіровограді стало одним з головних на нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

переглядів: 1628
14:42

Петро Ілліч Чайковський. "Пори року", "Осінь"… На сцені – лауреат всеукраїнських фестивалів і конкурсів камерний оркестр "Концертіно" під управлінням Наталі Хілобокової. "А музика звучить" – так називається гала-концерт колективів і солістів обласної філармонії. По суті, концерт підготовлений до відкриття сезону. Може, тому й почали з "Осені". А надворі вже зима. Поганенька, правда. Ні тобі снігу, ні морозів. Вечір в стінах філармонії був сповнений оптимізму, який подарували голоси скрипки й гітари. До речі, "Зима" Чайковського теж прозвучала.

переглядів: 1525
14:36

11 грудня цього року Президент України підписав Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", норми якого регулюватимуть відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань без статусу юридичної особи, фізичних осіб – підприємців, статутів територіальних громад та символіки. Які саме зміни ним передбачаються, розповіла "ВГ" начальник міського управління юстиції Людмила Гуріна.

переглядів: 1739
13:42

Ви плануєте купити однокімнатну квартиру у львові, але боїтеся шахраїв? Співпраця з надійними партнерами буде гарантом успіху вашої операції з купівлі нерухомості у Львові.

переглядів: 1532
11:26

Сьогодні кіровоградський міський голова Андрій Райкович зустрівся із журналістами, аби прозвітувати про роботу, виконану за перший місяць його роботи на цій посаді. Це – перша прес-конференція Андрія Павловича в якості керівника міста, надалі він пообіцяв зустрічатися з журналістами регулярно.

переглядів: 1275
pgt 0.46027 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua