МЕНЮ


18:07

Намагання перейменувати Кіровоград без врахування думки його мешканців викликає у місті незадоволення і протест. Так прокоментував у понеділок на нараді міський голова Андрій Райкович акцію проти внесення на розгляд Верховної Ради України варіанта нового імені Кіровограда – Інгульськ.

переглядів: 1639
18:05

Андрій Райкович відразу після обрання його міським головою повідомив, що перераховуватиме свою заробітну плату на благочинність – для матеріальної підтримки кіровоградських дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. І дотримав свого слова.

переглядів: 1618
17:46

Нинішнього року у кількох обласних центрах запроваджено пілотний проект видачі свідоцтв про народження у пологових будинках. Нещодавно до них приєднався і Кіровоград.

переглядів: 1760
17:33

До кіровоградської галереї “Єлисаветград” я завітала напередодні відкриття підсумкової виставки учасників всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків з багатообіцяючою назвою "Щаслива дитина – квітуча Україна", придуманої власником галереї Миколою Цукановим. Розпочався цей конкурс у вересні, а на 25 грудня у галереї готувалися до масштабної виставки з віншуванням її учасників.

переглядів: 2106
17:20

Для каждого мужчины нормальная сексуальная активность и хорошая эрекция, что будут возникать с завидной регулярностью – обязательные условия для счастливой и полноценной жизни. Но, к сожалению, у каждого мужчины рано или поздно может возникнуть такая проблема, как ухудшение эрекции, и, как следствие, преждевременная эякуляция. И, как только эти проблемы появились, необходимо срочно от них избавляться

переглядів: 2639 / коментарі (1)
pgt 0.42879 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua