МЕНЮ


20:44

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 14 грудня, у Кіровограді біля пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи зібралося близько сотні містян, аби вклонитися героям-ліквідаторам, котрі ціною власного здоров’я та життя врятували світ від ядерної небезпеки.

переглядів: 316
19:41

У Кіровограді триває підготовка до реалізації проекту "Соціальна картка" – зі створення й роботи соціальних магазинів для мешканців обласного центру, насамперед, найменш соціально захищених. Відкриття мережі таких крамниць було однією з ключових позицій передвиборчої програми міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 373
18:29

Щодня працівники КП "Міськсвітло" виїжджають за тими чи іншими адресами, поступово відновлюючи мережі зовнішнього освітлення в Кіровограді. Так, зараз вони усувають аварії на вулицях Шульгіних, Кавалерійській, Світлій та провулку Кропивницького біля будинку № 35, здійснюють капітальний ремонт мереж на вулицях Васнецова та Кропивницького. Особлива увага приділяється запровадженню енергоощадних технологій, що дозволяє значно знизити витрати електроенергії тощо.

переглядів: 435
17:21

У Кіровограді триває акція з прибирання міста. Спочатку планувалося, що це буде тижневик з благоустрою, але потім дію акції влада продовжила до кінця року. У роботу активно включилися комунальники, колективи підприємств, шкіл, вузів, лікарень, пересічні кіровоградці. Однак є ще чимало адрес, де, так би мовити, ростуть гори сміття.

переглядів: 339
16:14

Тема пошуку шляхів вирішення проблем у сфері пасажирських перевезень у Кіровограді стала однією з головних на нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками виконавчих органів у понеділок.

переглядів: 285
15:59

Він – особливий волонтер, бо один з перших у нашому місті з початку торішнього літа почав возити зібрану допомогу нашим воякам на передову і не лише займався й продовжує займатися цією справою, а і тривалий час воює у складі батальйону.

переглядів: 356
14:55

Виявляється, уже років з десять під час весіль женихів не силують пити горілку з туфель їхніх обраниць, гостям не пропонують трилітровий бутель для дарування грошей, сватів не рядять у бюстгальтери, свахам не малюють вуса, а ще не кидають нікого в річки після катання в тачках. Про це кореспондентові "Вечірки" розповіла кіровоградка Олена Ферман, яка дев’ять років займається організацією й проведенням весіль та інших урочистих заходів.

переглядів: 440
14:42

Попри всі економічні труднощі у державі публічне акціонерне товариство “Кіровоградська швейна фабрика ”Зорянка" була і залишається підприємством, яке міцно тримається на ногах. "Зорянка" стабільно працює, завоювала авторитет як на вітчизняному ринку, так і серед іноземних партнерів з Німеччини, Франції, Італії та Нідерландів. І продовжує освоювати нові види продукції.
Якщо раніше підприємство випускало здебільшого верхній жіночий одяг (пальтова група), то зараз шиє і чоловічі куртки, і легкі шифонові сукні

переглядів: 365
21:21

Що таке позбутися рідної домівки і стати переселенцем, добре знає психолог Олена Ткаченко, яка з мамою й донькою віднедавна стали мешканками нашого міста.
У липні 2014 року вони переїхали з Донецька в село Білозерне, що в Новгородківському районі. Думали, що полишають рідний край тимчасово, на літо (тому і взяли із собою лише легкий одяг), а вийшло, що надовго. Можливо, назавжди, як і тисячі їхніх земляків. Жінки сподівалися, що після виборів Президента України війна на сході країни припиниться – і вони повернуться додому. Однак зараз не можуть цього зробити, бо в Донецьку вони – вороги для так званої ДНР

переглядів: 542
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.48631 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua