МЕНЮ


21:15

Міський голова дав тиждень на добровільний демонтаж незаконно встановлених МАФів

У ніч з вівторка на середу в Кіровограді з’явилася ще одна мала архітектурна форма. Торговельний павільйон “Хотдог” вже традиційно нишком встановили навпроти обласної дитячої лікарні


переглядів: 430
21:11

Минулої суботи, в День волонтера, кіровоградський міський голова Андрій Райкович зустрівся з учасниками АТО, а також з представниками волонтерських органі- зацій.

переглядів: 445
21:08

Проблему підвищення тарифів на водопостачання з 1 січня наступного року на апаратній нараді в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови Кіровоградської ОДА Сергія Коваленка порушив міський голова Андрій Райкович. Він наголосив, що кіровоградці не зможуть оплатити нові тарифи.

переглядів: 1102
21:03

Кіровоградський міський голова Андрій Райкович те, як виконується кожне його доручення, тримає на особистому контролі.
Ось і минулої суботи він перевірив, як комунальники впоралися із завданням привести до ладу “козирок” біля 3-ого під’їзду будинку 37/16 на вулиці Жовтневої Революції. Як з’ясувалося, зробили абияк, тепер доведеться переробляти

переглядів: 972
20:49

У Міжнародний день боротьби з корупцією, який відзначають 9 грудня, молодь Кіровограда вийшла на вулиці міста, щоб привернути увагу містян до цієї проблеми, яка роз’їдає зсередини українське суспільство.

переглядів: 547
20:43

Працівники комунальних підприємств Кіровограда продовжують прибирати обласний центр.
У благоустрої міста беруть активну участь працівники комунальних підприємств “Кіровоград-Універсал 2005", ”Кіровоград-Благоустрій", “Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування”, житлово-експлуатаційні організації, ЖЕК № 9, освітні, медичні заклади, підприємства різних форм власності, прості мешканці міста

переглядів: 849
20:37

До кінця року бюджет Кіровограда буде прийнято, навіть якщо не буде затверджено державного. На цьому наголосила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова на прес-конференції 8 грудня.

переглядів: 781
20:28

Людство протягом майже всього свого існування використовує вогонь, який може бути дуже корисним, а може – й жахливим. Аби його приручити і контролювати, люди упродовж століть вдавалися до менш або більш ефективних заходів.

переглядів: 678
12:08

Поговорити в черговий раз з Юрієм Тютюшкіним на улюблені ним теми автора цих рядків спонукало не тільки 65-річчя, яке цей відомий у Кіровограді збирач старовини відзначатиме днями. Точніше, це був привід, аби розпитати Тютюшкіна про деякі подробиці, пов’язані з його багатолітньою колекціонерською та краєзнавчою діяльністю, ще не відомі широкій громадськості.

переглядів: 430
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.52894 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua