МЕНЮ


11:58

Лікар вищої категорії з психіатрії та психотерапії Наталія Костюк – одна з небагатьох на Кіровоградщині, хто має офіційне право проводити лікувальні сеанси гіпнозу. Вона застосовує цей метод при лікуванні алкоголізму, інших розладів психіки, в тому числі депресій. Про депресії і розпитав у лікарки кореспондент "Вечірньої газети".
Передусім, Наталія Костюк повідомила, що ці психічні розлади бувають різні за своєю природою. Зокрема, є депресії ендогенні, які спричинені внутрішніми факторами, наприклад, шизофренією. Часто причиною виникнення ендогенної депресії є генетична схильність до цього

переглядів: 814
11:35

8 грудня, в день народження відомого художника і педагога О.Осмьоркіна, в меморіальному музеї його імені відбулися традиційні урочистості з нагоди нагородження лауреатів обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна. Ця престижна мистецька відзнака, заснована Кіровоградською обласною радою в 2005 році на клопотання обласної організації Національної спілки художників України, вручається у трьох номінаціях: "Національна традиція", "Новітні спрямування", "Мистецтвознавство та історія мистецтв".

переглядів: 718
11:28

Третій дзвінок ще не продзвенів, і я, помітивши чоловіка у директорській ложі, встигла підійти ближче і перекинутися з ним кількома словами:

переглядів: 379
22:45

Армія є сильною тоді, коли її підтримує народ. Віднедавна, а саме з часу анексії Криму й російської агресії на сході нашої країни, українці змінили своє здебільшого скептичне ставлення до нашого війська (яке владці протягом багатьох років розкрадали й нищили) й ціною неймовірних зусиль реанімували його, поставили на ноги.

переглядів: 599 / коментарі (2)
22:41

24 жовтня відбулося перше засідання сесії Кіровоградської міської ради сьомого скликання. Голова Кіровоградської міської територіальної виборчої комісії Микола Чайка оголосив результати виборів міського голови у Кіровограді та депутатів міської ради.

переглядів: 577
22:37

28 листопада, у День пам’яті жертв Голодомору, траурною ходою, покладанням квітів і поминальним богослужінням у Кіровограді вшанували замучених голодом українців.

переглядів: 371
22:34

Одразу біля двох кіровоградських медзакладів – обласної та обласної дитячої лікарень з’явилися нещодавно чималі металеві конструкції, судячи з усього – майбутні торговельні павільйони. Медперсонал побачив у цьому незручності, адже одна з конструкцій перегородила вхід на територію закладу, інша зайняла місце, відведене під автостоянку. Стривожившись ще й тим фактом, що ті будки привезено туди вночі, медики поінформували про це міського голову Андрія Райковича, і той позавчора скликав спеціалістів ряду служб міської ради, і не тільки її, на нараду, щоб обговорити на ній питання розташування в місті так званих тимчасових споруд для торгівлі.

переглядів: 429
22:17

У Кіровограді першого грудня стартував тиждень благоустрою.
Відповідне розпорядження видав міський голова Андрій Райкович. І комунальники вже зробили виконати певний обсяг робіт.

переглядів: 770
22:13

Міський голова Андрій Райкович перевірив хід ремонту на об’єктах центральної міської лікарні на Фортечних валах. І висловив ряд серйозних зауважень.
Першим інспектувалося майбутнє відділення паліативної допомоги. Міський голова відразу звернув увагу підрядчиків на низьку якість облицювання плиткою фасаду. А ще у приміщенні ведуться штукатурні роботи, а належної вентиляції і сушки стін не облаштовано

переглядів: 390
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.4911 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua