МЕНЮ


22:11

Незадовго до Міжнародного дня інвалідів (3 грудня) кіровоградський міський голова Андрій Райкович разом із начальником відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлією Вовк зустрівся з кіровоградцями із вадами зору в клубі навчально-виробничого підприємства УТОС. 35 надзвичайно мужнім людям, які попри всі негаразди вміють добре працювати й достойно відпочивати (про що свідчив підготовлений учасниками творчих колективів концерт з нагоди свята), він вручив матеріальну допомогу.

переглядів: 413
21:54

Другого грудня в Кіровоградській міській раді відбулися врочисті збори за участі членів виконкому, депутатів Ленінської районної в місті Кіровограді ради та голів квартальних комітетів району, учасників бойових дій на території Республіки Афганістан, що мешкають у названому районі.

переглядів: 916
21:46

Від часу анексії Криму кіровоградська громада прийняла майже чотири тисячі переміщених осіб, 260 з них – діти шкільного віку і 60 – дошкільного. Ці родини з Криму й Донбасу в себе вдома зазнали психологічних травм, а на новому місці все для них – чуже, тож їм нелегко адаптуватися. Руку допомоги таким людям простягла місцева громадська організація "Спільна дія".

переглядів: 481
21:40

Тепло до житлових будинків і об’єктів соціальної сфери подається стабільно. Від початку опалювального сезону на мережах ліквідовано 189 поривів. Обидва теплогенеруючих підприємства працюють у штатному режимі. Про це повідомив на прес-конференції у вівторок начальник головного управління житлово-комунального господарства Олександр Хачатурян.

переглядів: 649
21:34

Я вже неодноразово казала про те, як поважаю театральні програмки і терпіти не можу дивитися виставу без них. Та зараз я не про те. В кінці кожної програмки, коли ви вже дізнаєтесь про дійових осіб і виконавців, прочитаєте такі слова: "Веде виставу..." Людина, яка веде виставу, обіймає посаду помічника режисера. Вже багато років поспіль у театрі імені Кропивницького в програмці значиться: "Веде виставу Лідія Кравцова". Для мене, як давньої шанувальниці театру, чиї артистичні здібності нікого не вражали, крім мене самої, люди театру належать якщо не до сонму святих, то принаймні пієтет викликають. Чи то режисер-постановник вистави, чи його помічник, чи навіть робітник сцени. А що вже казати про його величність Артиста! Схиляю голову перед служителями Мельпомени!

переглядів: 354
10:10

Упродовж тридцяти п’яти років займається підводним полюванням кіровоградець Володимир Гуйван. Завітавши недавно до Володимира в гості та поговоривши з ним, кореспондент "Вечірньої газети" з’ясував, що його тягне на річкові глибини зовсім не любов до рибних страв. А що ж саме? – спитаєте ви.

переглядів: 453
09:52

Народного артиста України Анатолія Кривохижу з його 90-річчям вітали кращі хореографічні колективи Кіровоградської області. Вшанування ювіляра відбулось 1 грудня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького.

переглядів: 1444
08:47

З ініціативи управління освіти Кіровоградської міської ради з вересня цього року розпочалось впровадження нового проекту Google Apps в освіті. Як розповіла кореспонденту “Вечірки” начальник управління освіти Лариса Костенко, мета даного проекту – впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в галузі освіти та створення в місті єдиної відкритої електронної бази освіти з використанням Google Apps for Education.

переглядів: 567
07:44

Мешканці вулиці Волкова в Кіровограді під час однієї із зустрічей з міським головою Андрієм Райковичем ще під час його передвиборчої кампанії звернули його увагу на те, що ізоляція надземної лінії зовнішніх теплових мереж на цій вулиці була понівечена невідомими особами – у багатьох місцях була просто зірвана. У перші ж дні роботи на посаді керівника міста Андрій Райкович дав завдання ізоляційний матеріал поновити.

переглядів: 855
« 1 2 3 4 5 6 7
pgt 0.45149 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua