МЕНЮ


15:13

Кіровоградські рекламісти нададуть свої площини для розміщення соціальних постерів на вшанування пам’яті загиблих на сході України кіровоградців.

переглядів: 1338
15:05

Деякі кіровоградці у сильних снігопадах бачать тільки неприємності – і комунальники їм не спритні, мали б прибирати сніг не 24 години на добу, а всі 25, і перевізники – саботажники, не хочуть людей возити, і повітря холодне, і лід слизький, і снігу надто багато

переглядів: 1534
14:59

Півтора року тому "ВГ" розповідала нашим читачам про штучне озеро між багатоповерхівками на Ковалівці у Кіровограді. Нагадаємо, що протягом кількох років ним опікуються місцеві рибалки. Вони дбають про чистоту навколо, але їхні старання зводять нанівець інші мешканці, викидаючи у водойму сміття.

переглядів: 590
18:15

Нічна хуртовина на початку тижня завалила Кіровоград снігом по вінця й перевірила на міцність не лише людей, а й машини. Люди витримали, а от механізми подекуди – ні.
Удар заметілі (уже третій у січні) дався взнаки переважній більшості містян вранці 18 січня, коли вони вийшли з під’їздів багатоповерхівок та сіней приватних садиб, аби потрапити на роботу, до лікарні, у крамницю. Вийшли – і побачили: снігу намело стільки, що на багатьох вулицях не те що проїхати, а й пройти неможливо.

переглядів: 875
18:10

Щодня до лікувальних закладів Кіровограда із симптомами ГРВІ звертається близько сотні жителів. За останній тиждень захворіли 1766 чоловік. Найбільшу тривогу в медиків викликає високий показник госпіталізації. Якщо кілька тижнів тому виникала необхідність лікування в стаціонарах чотирьох відсотків хворих, то зараз – уже восьми відсотків. У лікарнях перебуває 171 особа з діагнозом ГРВІ (у тому числі близько ста дітей та десять вагітних жінок).

переглядів: 715
12:58

Таку оцінку дав діяльності освітян та профільного міського управління перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко на апаратній нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками підрозділів виконавчих органів міської ради у понеділок. На нараді основна увага була приділена підбиттю підсумків роботи галузі освіти за 2015 рік та перспективам на нинішній. Варто зауважити, що вперше апаратна нарада проводилася на виїзді – у НВО №18. у майбутньому, підкреслив Андрій Райкович, такі виїзні наради на важливих об’єктах Кіровограда проводитимуться щомісяця.

переглядів: 592
12:45

З 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 24.12.2015 № 911 (далі – Закон 911), яким врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2016 році. Що саме передбачає цей закон і як зміниться розмір пенсій кіровоградців, роз’яснив “ВГ” начальник управління Пенсійного фонду в м. Кіровограді Олександр Колісніченко.

переглядів: 748
12:03

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у лютому 2016 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 1467
11:37

Сьогодні я запросила до розмови заслужену артистку України Вікторію Майстренко, котра понад три десятиліття служить в обласному музично-драматичному театрі імені Кропивницького. "Тридцять п’ять років", – уточнила моя співрозмовниця. І сьогодні Вікторія – одна з провідних актрис театру вікових ролей. Любляча мати, дбайлива бабуся, язиката сусідка… "Ми, актори, такі залежні, – констатує Вікторія. – Змушені грати те, що пропонує нам режисер"… Про це і багато про що інше ми й поговоримо з актрисою.

переглядів: 806
1 2 3 4 »
pgt 0.40648 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua