МЕНЮ


16:28

Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига — перша та остання, адже така крига надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.

переглядів: 748
13:59

у 2015-му році працівники КП "Міськсвітло" змонтували 28 км нових мереж зовнішнього освітлення та встановили 812 нових натрієвих ламп. Крім того, було облаштоване сучасне люмінісцентне освітлення площі Героїв Майдану та парку Ковалівського. Про це директор підприємства Дмитро Тоток повідомив сьогодні під час апаратної наради міського голови Андрія Райковича, звітуючи про стан виконання програми зовнішнього оосвітлення міста за минулий рік.

переглядів: 705
13:46

Сьогодні на апаратній нараді кіровоградський міський голова Андрій Райкович нагадав керівникам відповідних підрозділів виконавчих органів міської ради про своє доручення облаштувати в приміщенні міської ради диспетчерсько-пропускнийпунт.

переглядів: 645
13:45

Подяку від земляків із зони проведення АТО сьогодні отримав міський голова Андрій Райкович. Її передали усім кіровоградцям бійці п’ятдесят сьомої бригади і 3-го полку спецпризначення. Вручив же подяку волонтер Борис Смалиус.

переглядів: 742
13:44

Оцінку “задовільно” отримали міські комунальники, за прибирання міста від снігу від міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 698
13:43

Теплові режими в закладах освіти і охорони здоров’я Кіровограда мають беззаперечно відповідати діючим санітарним нормам. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час наради з керівниками виконавчих органів сьогодні, 11 грудня.

переглядів: 877
13:28

Хоча кіровоградський міський голова Андрій Райкович чітко висловив свої вимоги до роботи перевізників під час нещодавньої наради з керівниками транспортних підприємств, вони явно їх не почули. Про це міський голова зазначив сьогодні, під час апаратної наради.

переглядів: 713
12:18

Рекламные листовки — один из самых популярных видов печатной продукции. Эти изделия позволяют доносить информацию о товарах и услугах до потребителей. Они различаются по содержанию, внешнему виду, способу производства и типу распространения

переглядів: 669
pgt 0.42212 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua