МЕНЮ


18:34

Дитячі товари – це та група продукції, яку купуюсь навіть під час кризи, адже на дітях не можна економити. Дуже важливо, щоб іграшки, меблі для дитячої кімнати та транспорт були якісними та надійними, не поранили дитину та приносили їй одне задоволення. На сайті Mick.com.ua Ви можете знайти широкий асортимент дитячих товарів від вітчизняних та європейських виробників за дуже низькими і вигідними цінами. Ми гарантуємо високу якість пропонованих товарів, які будуть незамінними у використанні та надійними у щоденному побуті

переглядів: 924
10:31

У відділенні паліативної допомоги, яке має відкритися на території центральної міської лікарні, що на Фортечних валах у Кіровограді, триває ремонт.

переглядів: 1038
10:15

Як у Кіровограді влада опікується молоддю та як організовується її дозвілля, звітувала у понеділок на нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками підрозділів виконавчих органів міської ради начальник відділу сім’ї та молоді Людмила Дорохіна.

переглядів: 988
09:48

В Україні з кожним днем зростає кількість випадків захворювань на грип. Уже захворіли 5,7 відсотка всього населення країни, 70 відсотків з них – діти та вагітні жінки.

переглядів: 1102
pgt 0.48237 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua