МЕНЮ


20:30

Кіровоградські комунальники боролися із сильним снігопадом упродовж всієї ночі. Починаючи із 22.00 15 одиниць техніки двома бригадами вирушили на розчищення проїжджих частин доріг обласного центру.

переглядів: 1073
20:28

У кіровоградських школах загалом витримується температурний режим відповідно до санітарних норм, але є заклади освіти де температура в класах не комфортна для перебування – порогова.

переглядів: 920
20:27

Уранці мешканці селища Нового, а також окремих віддалених мікрорайонів міста не змогли дістатися до роботи через снігові замети. Однак уже після обіду дорога на селище Нове розчищена і відновлене транспортне сполучення з віддаленим мікрорайоном міста.

переглядів: 849
20:26

Прибирати сніг кіровоградським комунальникам допомагатимуть спеціалісти і техніка МНС.

переглядів: 832
20:26

У місті продовжуються роботи із ліквідації наслідків інтенсивного снігопаду, який відбувся цієї ночі. На автошляхах, вулицях, міжквартальних проїздах, прибудинкових територіях, зупинках громадського транспорту, підходах до пішохідних переходів тощо працюють фахівці комунальних служб міста.

переглядів: 858
20:16

У пoрiвняннi з минулим тижнeм, зaхвoрювaнiсть нa ГРВI тa грип у Кiрoвoгрaдi зрoслa 1,7 рази. Нa сьoднiшнiй дeнь гoспiтaлiзoвaнo 111 oсiб. Прo цe пoвiдoмилa нaчaльник упрaвлiння oхoрoни здoрoв’я Кiрoвoгрaдськoї мiськрaди Oксaнa Мaкaрук сьогодні пiд чaс виїзної aпaрaтнoї нaрaди міського голови Андрія Райковича з керівниками підрозділів виконавчих органів міської ради.

переглядів: 877
18:12

Ще шість кіровоградських шкіл отримали новітню сучасну комп’ютерну техніку.

переглядів: 843
13:19

17 січня, з огляду на ситуацію, що склалась на території Кіровоградської області у зв’язку із ускладненням погодних умов, було скликано позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Згідно з рішенням комісії з 12:00 17 січня до покращення погодних умов рух транспортних засобів (великогабаритного та автобусного) на території області заборонено.

переглядів: 819
pgt 0.42489 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua