МЕНЮ


20:17

В строительстве большим спросом пользуются металлические изделия. Они необходимы для того, чтобы соорудить лестничную клетку, построить стену, перегородку или же шахту для лифта. Это всего лишь несколько наименований из целого ряда строительных работ, при которых важно наличие металлических изделий, таких как проволока, полоса, трубы, арматура или уголок. В этой отрасли более 80% наименований металлопроката. И это является основополагающим фактором, влияющим на создание того или иного дома, офисного здания и других построек. Поэтому металлопрокат очень популярен среди строительных компаний

переглядів: 1387
12:21

Перелік підприємств, що відгукнулися на заклик міського голови долучитися до соціального проекту “Соціальна картка” розширився.

переглядів: 1414
12:20

Кількість одиниць пасажирського транспорту на кожному автобусному маршруті у Кіровограді має відповідати попиту, щоб кіровоградці не чекали довго в натовпі потрібної маршрутки та не їхали потім в ній як оселедці в банці.

переглядів: 1363
12:18

Наступна сесія Кіровоградської міської ради може відбутися 23 лютого. Доручення розпочати підготовку третьої сесії дав управлінню апарату ради міський голова Андрій Райкович на нараді з керівниками виконавчих органів 25 січня.

переглядів: 1440
12:17

У Кіровограді комунальні служби і підприємства усіх форм власност продовжують вивозити сніг.

переглядів: 922
pgt 0.40464 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua