МЕНЮ


20:17

В строительстве большим спросом пользуются металлические изделия. Они необходимы для того, чтобы соорудить лестничную клетку, построить стену, перегородку или же шахту для лифта. Это всего лишь несколько наименований из целого ряда строительных работ, при которых важно наличие металлических изделий, таких как проволока, полоса, трубы, арматура или уголок. В этой отрасли более 80% наименований металлопроката. И это является основополагающим фактором, влияющим на создание того или иного дома, офисного здания и других построек. Поэтому металлопрокат очень популярен среди строительных компаний

переглядів: 1360
12:21

Перелік підприємств, що відгукнулися на заклик міського голови долучитися до соціального проекту “Соціальна картка” розширився.

переглядів: 1371
12:20

Кількість одиниць пасажирського транспорту на кожному автобусному маршруті у Кіровограді має відповідати попиту, щоб кіровоградці не чекали довго в натовпі потрібної маршрутки та не їхали потім в ній як оселедці в банці.

переглядів: 1343
12:18

Наступна сесія Кіровоградської міської ради може відбутися 23 лютого. Доручення розпочати підготовку третьої сесії дав управлінню апарату ради міський голова Андрій Райкович на нараді з керівниками виконавчих органів 25 січня.

переглядів: 1418
12:17

У Кіровограді комунальні служби і підприємства усіх форм власност продовжують вивозити сніг.

переглядів: 903
pgt 0.37262 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua