МЕНЮ


10:46

"ВГ" неодноразово розповідала на своїх сторінках про проблеми мешканців гуртожитку, що на проспекті Університетському, 21 у Кіровограді. Тривалий час між ними та власником цієї будівлі триває непримиренний конфлікт. Люди живуть в гуртожитку фактично на пташиних правах, при цьому не отримуючи належних комунальних послуг. А зараз ситуація дійшла до крайної межі. Жителі дізналися, що мінімум дві квартири, у яких живуть і зареєстровані мешканці, були продані стороннім особам з Києва ще в лютому 2015 року. Це спонукало їх шукати захисту в міської влади.

переглядів: 418
10:31

У відділенні паліативної допомоги, яке має відкритися на території центральної міської лікарні, що на Фортечних валах у Кіровограді, триває ремонт.

переглядів: 1007
10:15

Як у Кіровограді влада опікується молоддю та як організовується її дозвілля, звітувала у понеділок на нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками підрозділів виконавчих органів міської ради начальник відділу сім’ї та молоді Людмила Дорохіна.

переглядів: 958
09:48

В Україні з кожним днем зростає кількість випадків захворювань на грип. Уже захворіли 5,7 відсотка всього населення країни, 70 відсотків з них – діти та вагітні жінки.

переглядів: 1063
09:33

Восьмого січня кіровоградці відзначали 72-у річницю визволення міста від гітлерівської окупації. На території меморіального комплексу “Фортечні вали” відбулись урочистості та покладання квітів до пам’ятника Матері-Вітчизні, могил загиблих визволителів, а також на алеї Слави полеглим землякам, які віддали життя за незалежність та єдність України в антитерористичній операції на сході країни.

переглядів: 404
09:16

До 72-ї річниці визволення Кіровограда від нацистських окупантів 13 січня в ЗОШ № 15, що у правобережній Лелеківці, у шкільному музеї пройшла учнівська прес-конференція "Волонтерський загін “Зірка” – візитна картка та гордість школи".

переглядів: 531
09:13

Восьме січня для кіровоградців – особливий день, день визволення міста від нацистських загарбників, одна з героїчних і трагічних сторінок Другої світової війни.

переглядів: 383
16:23

Восьмого січня 1944 року під час Кіровоградської наступальної операції радянські війська визволили наше місто, поклавши край його окупації гітлерівцями, що тривала з п’ятого серпня 1941 року.

переглядів: 503
16:20

Одинадцятий рік поспіль в Кіровограді проходитимуть вечори духовної музики "Різдвяні передзвони". Їдея їх проведення виникла свого часу у директора обласної філармонії Миколи Кравченка, її підтримало кіровоградське єпархіальне управління. “Коли вже ми і наїмося, і нап’ємося, святкуючи новорічні свята, то прийде час подумати і про душу, послухати духовну музику, – казав в одному з перших інтерв’ю на теми "Вечорів" директор філармонії.

переглядів: 516
« 1 2 3 4 »
pgt 0.44648 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua