МЕНЮ


20:45

Програму розвитку ЖКГ відправили на доопрацювання
Члени виконавчого комітету Кіровоградської міської ради на своєму засіданні 26 січня розглянули п’ятнадцять галузевих програм соціально-економічного розвитку міста, котрі буде запропоновано затвердити депутатам на другому засіданні другої сесії міської ради.

переглядів: 917
20:36

Війна на сході України з російськими агресорами та місцевими сепаратистами й далі править свій страшний ужинок: 20 січня під час оборони укріплення підрозділу в бойовому зіткненні з ворогом від кульового поранення загинув наш земляк сержант Валерій Бочарніков.
Народився він 10 грудня 1973 року на Житомирщині. Після навчання в середній школі відслужив строкову службу, від 1993-го по 1995 рік навчався в Кіровоградському вищому професійному училищі № 9

переглядів: 322
20:17

Щовівторкова прес-конференція в міській раді 26 січня, певно, стане найрекорднішою за кількістю доповідачів, що звітували про свою роботу. Їх цього разу було аж шестеро.

переглядів: 359
20:05

Наступна сесія Кіровоградської міської ради відбудеться 23 лютого. Доручення розпочати підготовку третьої сесії дав управлінню апарату ради міський голова Андрій Райкович на нараді з керівниками виконавчих органів 25 січня.

переглядів: 769
19:55

Перелік підприємств, що відгукнулися на заклик міського голови Андрія Райковича долучитися до соціального проекту “Соціальна картка” розширився.

переглядів: 769
19:51

Вивезення снігу та прибирання доріг у Кіровограді лишаються пріоритетними завданнями для комунальних служб на сьогодні. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович у понеділок на нараді.

переглядів: 416
19:38

На останній зустрічі кіровоградського міського голови Андрія Райковича з представниками організацій воїнів-"афганців" та учасників антитерористичної операції на сході України йшлося і про пробуксовування виділення земельних ділянок учасникам АТО.
Справу забезпечення такими ділянками ветеранів-атовців держава поклала на місцеві органи влади

переглядів: 392
19:30

Ожеледь, сильні снігопади, вітер і тріскучі морози нинішньої зими ніби влаштували нашій країні іспит на міцність. Українці ж у черговий раз довели, що громадянський обов’язок і готовність прийти на допомогу для них – не порожні слова. Нещодавно це продемонстрували й кіровоградські енергетики, завдяки яким вдалося уникнути техногенної аварії.

переглядів: 693
19:21

Про заходи молодіжної ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради на найближчий час ішлося 27 січня на її плановому засіданні під головуванням керівника ради Віталія Слюсаренка, представника КДПУ імені Володимира Винниченка.

переглядів: 662
pgt 0.44022 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua