МЕНЮ


12:06

Із Сергієм Тимченком, 45-річним кіровоградцем, ми знайомі дуже давно. Раніше доволі часто спілкувалися, особливо цікаво було слухати його розповіді про собак, яких він розводив, тренував, для яких виготовляв різноманітне шкіряне "вбрання".

переглядів: 456
10:50

Потреба в реформуванні української медицини не те що назріла, а перезріла. Про медичну реформу протягом останніх років, а то й більше, не говорять тільки ліниві. Наша медицина не задовольняє нині ні пацієнтів, ні медичних працівників.

переглядів: 548
10:48

Десятого лютого, напередодні державної атестації кіровоградського дитячого садочка № 52 "Казковий", його працівники й вихованці провели презентацію свого навчального закладу.

переглядів: 386
10:42

Для надання можливості зробити перший крок в ІТ фонд ВгаіnВаsket за підтримки Адміністрації Президента України запускає масштабну програму Теchnology Nation ("Технологічна нація") – безкоштовний курс з основ програмування. У Кіровограді навчання розпочнеться з першого березня.

переглядів: 1347
10:35

Для коректного нарахування оплати за спожиту електроенергію Вам необхідно щомісяця фіксувати фактичні показники лічильника на 1 число та надавати їх ПАТ "Кіровоградобленерго" з 1 по 5 число наступного за звітним місяця будь-яким із зазначених нижче способів

переглядів: 1752
pgt 0.52324 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua