МЕНЮ


15:41

Дві третини з перевірених білбордів у Кіровограді – в незадовільному стані

Звичайно, білборди важко назвати прикрасою будь-якого міста. Але від них нікуди не подінешся – це один з найбільш популярних рекламних засобів. Та якби ж усі вони перебували в належному стані!

переглядів: 726
14:28

Учитель Кіровоградської школи №16 Сергій Савенко став переможцем обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016" у номінації "Захист Вітчизни". Нині він готується до фіналу, що відбудеться в Луцьку у два етапи – в березні та квітні.

переглядів: 847
13:23

Напередодні 27-ї річниці виведення військ СРСР з Афганістану у Кіровоградській міській раді відбулися врочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

переглядів: 692
12:17

Протягом 2016 року в Кіровограді реалізовуватимуться п’ять галузевих програм у сфері охорони здоров’я. Про це повідомила начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук на прес-конференції у вівторок.

переглядів: 1051
11:11

Наскільки в Кіровограді розвинена інфраструктура спортивних закладів, скільки дітей займаються різними видами спорту, які досягнення у наших спортсменів – про це йшлося на нараді у міській раді в понеділок.

переглядів: 1039
10:02

– Ось як воно буває, – зітхаючи говорила моя співрозмовниця – заслужена артистка України Валентина Литвиненко, – ми з Анатолієм Андрійовичем (чоловік – теж заслужений артист Анатолій Литвиненко), приїхавши в Кіровоград після закінчення Дніпропетровського театрального училища, не збиралися залишатися надовго. А вже 46 років тут працюємо! Як тобі це подобається?

переглядів: 462
09:57

12 лютого у Будинку профспілок обласного центру відбувся “круглий стіл” "Проблеми та ризики створення ОСББ. Пошук шляхів їх розв’язання". На зустріч, організовану фракцією ВО "Батьківщина" у Кіровоградській міськраді, прийшло дуже багато завбудинками, голів ОСББ, небайдужих жителів міста.

переглядів: 443
08:49

Другий тиждень у Кіровоградському музичному училищі триває І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Юрія Хілобокова, відомого скрипаля, педагога й диригента.
У попередні три роки він проходив як відкритий фестиваль інструментальної музики імені Юрія Хілобокова. Започаткували його і продовжують працювати над його організацією і проведенням (відтепер як фестивалю-конкурсу) доньки Юрія Хілобокова також музиканти Наталія Хілобокова і Тетяна Фурлет

переглядів: 492 / коментарі (1)
pgt 0.51185 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua