МЕНЮ


12:17

Протягом 2016 року в Кіровограді реалізовуватимуться п’ять галузевих програм у сфері охорони здоров’я. Про це повідомила начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук на прес-конференції у вівторок.

переглядів: 1070
11:11

Наскільки в Кіровограді розвинена інфраструктура спортивних закладів, скільки дітей займаються різними видами спорту, які досягнення у наших спортсменів – про це йшлося на нараді у міській раді в понеділок.

переглядів: 1061
10:02

– Ось як воно буває, – зітхаючи говорила моя співрозмовниця – заслужена артистка України Валентина Литвиненко, – ми з Анатолієм Андрійовичем (чоловік – теж заслужений артист Анатолій Литвиненко), приїхавши в Кіровоград після закінчення Дніпропетровського театрального училища, не збиралися залишатися надовго. А вже 46 років тут працюємо! Як тобі це подобається?

переглядів: 495
09:57

12 лютого у Будинку профспілок обласного центру відбувся “круглий стіл” "Проблеми та ризики створення ОСББ. Пошук шляхів їх розв’язання". На зустріч, організовану фракцією ВО "Батьківщина" у Кіровоградській міськраді, прийшло дуже багато завбудинками, голів ОСББ, небайдужих жителів міста.

переглядів: 466
08:49

Другий тиждень у Кіровоградському музичному училищі триває І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Юрія Хілобокова, відомого скрипаля, педагога й диригента.
У попередні три роки він проходив як відкритий фестиваль інструментальної музики імені Юрія Хілобокова. Започаткували його і продовжують працювати над його організацією і проведенням (відтепер як фестивалю-конкурсу) доньки Юрія Хілобокова також музиканти Наталія Хілобокова і Тетяна Фурлет

переглядів: 523 / коментарі (1)
12:06

Із Сергієм Тимченком, 45-річним кіровоградцем, ми знайомі дуже давно. Раніше доволі часто спілкувалися, особливо цікаво було слухати його розповіді про собак, яких він розводив, тренував, для яких виготовляв різноманітне шкіряне "вбрання".

переглядів: 472
10:50

Потреба в реформуванні української медицини не те що назріла, а перезріла. Про медичну реформу протягом останніх років, а то й більше, не говорять тільки ліниві. Наша медицина не задовольняє нині ні пацієнтів, ні медичних працівників.

переглядів: 569
10:48

Десятого лютого, напередодні державної атестації кіровоградського дитячого садочка № 52 "Казковий", його працівники й вихованці провели презентацію свого навчального закладу.

переглядів: 401
10:42

Для надання можливості зробити перший крок в ІТ фонд ВгаіnВаsket за підтримки Адміністрації Президента України запускає масштабну програму Теchnology Nation ("Технологічна нація") – безкоштовний курс з основ програмування. У Кіровограді навчання розпочнеться з першого березня.

переглядів: 1355
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.47179 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua