МЕНЮ


20:01

З першого липня система обслуговування житлового фонду радикально зміниться. ЖЕО та ЖЕКів не стане. Мешканці мають або створити ОСББ, або обрати управителя для свого будинку. Якщо вони самі не визначаться, управителя, відповідно до законодавства, їм має призначити міська влада. Мешканці будинку №11, що на вулиці Соборній, вирішили створити ОСББ відповідно до нового Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”.

переглядів: 694
19:55

Поліція: це – не теракт, а замах

23 березня приблизно об 11 ранку біля офісу фірми "Гранд Тур", що навпроти площі Богдана Хмельницького , вибухнув саморобний пристрій. Він був нашпигований металевими кульками, які розлетілись на сотню метрів. Уламками та скалками вразило двох перехожих.

переглядів: 675
18:31

Паліативне відділення кіровоградської центральної міської лікарні, яке було відкрито минулого тижня, вже прийняло перших чотирьох пацієнтів. Щоб ознайомитись із роботою медичного персоналу та умовами перебу- вання хворих, сюди завітав 21 березня міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 679
18:18

Міський голова Андрій Райкович зустрівся з представниками Міжнародної благодійної організації “Ромський жіночий фонд ”Чіріклі".

переглядів: 638
17:55

Пам’ятник жертвам голодоморів у тоталітарну добу в Україні вирішено встановити в Кіровограді на території колишньої земляної фортеці – на місці, де нині стоїть дерев’яний пам’ятний хрест, до якого вже тривалий час приходять містяни в День пам’яті жертв голодоморів.

переглядів: 613
17:22

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив створення комунального підприємства “Електротранс” міської ради, редакцію статуту підприємства та передачу матеріальних цінностей.

переглядів: 2230
16:42

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив порядок розгляду електронної петиції, адресованої міській раді, її виконавчому комітету.

переглядів: 1797
16:10

Однією з найпередовіших у Кіровограді шкіл є гімназія нових технологій навчання. З її здобутками минулої п’ятниці ознайомлювався міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 677
15:38

Кіровоградцям зміна назв вулиць, провулків тощо нічого не коштує
Відповідно до так званого декомунізаційного закону в Кіровограді було перейменовано більше дев’яноста вулиць, провулків та два райони. У зв’язку із цим читачі газети цікавляться, чи потрібно їм терміново міняти якість документи, також таблички на будинках і скільки це буде коштувати. На ці запитання редакції відповів начальник відділу з питань внутрішньої політики Кіровоградської міської ради Сергій Запорожан.

переглядів: 1985
1 2 3 4 5 »
pgt 0.31315 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua