МЕНЮ


17:22

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив створення комунального підприємства “Електротранс” міської ради, редакцію статуту підприємства та передачу матеріальних цінностей.

переглядів: 2041
16:42

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив порядок розгляду електронної петиції, адресованої міській раді, її виконавчому комітету.

переглядів: 1699
15:38

Кіровоградцям зміна назв вулиць, провулків тощо нічого не коштує
Відповідно до так званого декомунізаційного закону в Кіровограді було перейменовано більше дев’яноста вулиць, провулків та два райони. У зв’язку із цим читачі газети цікавляться, чи потрібно їм терміново міняти якість документи, також таблички на будинках і скільки це буде коштувати. На ці запитання редакції відповів начальник відділу з питань внутрішньої політики Кіровоградської міської ради Сергій Запорожан.

переглядів: 1785
14:28

У день 150-річчя земляка-архітектора Якова Паученка, 21 березня, у Кіровоградському художньо-меморіальному музеї імені О. Осмьоркіна відкрили виставку "Художник архітектури Яків Паученко" та презентували однойменний каталог.

переглядів: 1499
12:23

Итак, что такое натяжные потолки? Это современная, востребованная технология отделки потолка, в процессе которой используется пленка из поливинилхлорида или прорезиненная специальным составом ткань.

переглядів: 1631
11:08

Мешканці Кіровограда скаржаться на виникнення стихійних смітників на території міста. Але ж створюють їх самі. Так, нещодавно громадяни повідомили міській владі про смітник у тупику Полтавському (Велика Балка). Туди виїхали представники міської спецінспекціїї на чолі з Віктором Івановим та спецтехніка. Спецінспектори встановили адресу, звідки привезли сміття. Це – господарі будинку по вулиці Карпатській, які викинули тут своє будівельне сміття.

переглядів: 1610
10:03

Если вы планируете начинать ремонт в доме или рабочем помещении, советуем обратить внимание на такой вариант оформления потолков, как натяжные конструкции

переглядів: 1563
09:09

Наш земляк Яків Паученко народився 21 березня 1866 року в Єлисаветграді. Першу мистецьку освіту здобув у Вечірніх рисувальних класах Петра Крестоносцева при Єлисаветградському земському реальному училищі. Продовжив навчання в Московському училищі живопису, скульптури та архітектури.

переглядів: 1465
08:54

В солнечную погоду такой атрибут, как солнцезащитные очки необходим. Ведь, помимо того, что это деталь модного образа, такие очки еще и защищают глаза от вредного ультрафиолета

переглядів: 1227
pgt 0.41132 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua