МЕНЮ


23:29

Тридцять років минуло з дня вибуху на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, а його відлуння ми чуємо й донині.
Минулого вівторка у Кіровограді біля пам’ятника жертвам Чорнобиля відбувся мітинг, на який з площі Героїв Майдану прийшла колона ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

переглядів: 811
21:24

Минулого вівторка замість ТОВ "ЄТК" кіровоградців тролейбусами почало перевозити комунальне підприємство "Електротранс". При цьому люди не відчули жодних негативних змін у роботі електротранспорту.
За словами начальника міського управління розвитку транспорту та зв’язку Олександра Вергуна, усі тролейбуси вийшли на маршрути

переглядів: 1929
20:20

Другу суботу поспіль у квітні мешканці Кіровограда виходять на генеральне прибирання свого міста. Робота кипіла скрізь: і на прибу- динкових територіях багатоповерхівок, і у приватному секторі, й на закріплених за підприємствами, установами та організаціями ділянках, а також у місцях загального відпочинку - у зелених зонах.

переглядів: 761
19:46

Кіровоградський міський голова Андрій Райкович дав у понеділок на апаратній нараді працівникам головного управління ЖКГ міської ради доручення проінспектувати всі місця, де ремонтувалися інженерні мережі, щоб перевірити цілісність асфальтового покриття.

переглядів: 1868
18:09

Міська спецінспекція постійно проводить роз’яснювальну роботу з власниками пунктів прийому металолому, поснюючи їм, що приймати дорожні знаки, кришки люків інженерних мереж, деталі ліфтів заборонено.

переглядів: 1985
18:04

З наріканнями на відмову у перевезеннях пільговиків прийшов на прийом до кіровоградського міського голови Андрія Райковича 27 квітня пенсіонер Володимир Петров. Він резонно запитував, чому лише два пільгових місця надають перевізники, адже закон не регламентує цього.

переглядів: 537
17:00

З 4 квітня цього року реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання здійснює відділ реєстрації місця проживання особи Кіровоградської міської ради. Для належного виконання цієї функції були додатково взяті на роботу 15 осіб. Мешканці міста можуть звертатись ідо ЖЕО та ЖЕКу до так званих паспортисток - віднині працівниць вищезазначеного відділу. Про новації у сфері реєстрації місця проживання розповіли журналістам на прес-конференції помічник міського голови Андрій Лейбенко та начальник відділу реєстрації проживання особи Катерина Струк.

переглядів: 1915
16:42

Нещодавно виповнилося 150 років від дня народження відомого єлисаветградського архітектора Якова Паученка. Але не лише завдяки архітектурній практиці було відоме його ім’я в нашому краї.

переглядів: 666
16:10

У кінці березня цього року в Кіровському райсуді Кіровограда слухалася справа кіровоградця Олександра Б., звинуваченого в сутенерстві і втягненні дівчат (у тому числі неповнолітньої) у заняття проституцією.

переглядів: 2164 / коментарі (1)
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.31098 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua