МЕНЮ


19:54

На зустрічі з керівниками правоохоронних органів Кіровограда, що відбулася в міській раді 30 березня, міський голова Андрій Райкович розповів про негаразди, які існують у місті, а також закликав силовиків до тісної співпраці з міською владою задля створення кіровоградцям безпечних умов життя.

переглядів: 1457
19:10

Набув чинності закон, згідно з яким органам місцевого самоврядування делеговано повноваження у сфері реєстрації місця проживання особи.

переглядів: 1859
17:01

Мешканка одного із сіл Бобринецького району майже 10 років переховувалася від слідства та суду на території сусідньої держави.

переглядів: 1213
16:38

Після прийому громадян з особистих питань 24 березня кіровоградський міський голова Андрій Райкович вирішив разом з начальником головного управління ЖКГ міської ради Олександром Хачатуряном відвідати ті багатоповерхівки, мешканці яких звернулися до очільника міста зі своїми проблемами.

переглядів: 1160
16:08

Тканевые ролеты - новое веяние в современном дизайне интерьера помещений любого типа.

переглядів: 1586
15:27

Місячник з благоустрою Кіровограда “За чисте довкілля” офіційно розпочався 28 березня, але комунальники приступили до прибирання на два тижні раніше. Зараз воно в активній фазі – упорядковуються парки та сквери, ліквідовуються стихійні сміттєзвалища. Протягом останніх днів було ліквідовано кілька таких звалищ – на вулицях Салтикова-Щедріна, Комарова, у провулку Рівненському та ін. Тут задіяне комунальне підприємство “Кіровоград – Універсал-2005", працівники якого не просто прибирають смітники, які містяни утворили протягом зими, а й вивозять гори мотлоху на міське сміттєзвалище. Під час місячника сміття там приймають безкоштовно. А працівники міських ЖЕО та ЖЕКу №9 наводять порядки біля контейнерних майданчиків та на прибудинкових територіях.

переглядів: 1228
14:29

Рано или поздно в каждой семье поднимается вопрос о рождении ребенка. Некоторым парам удается забеременеть довольно быстро и просто, в течении 2-3 месяцев

переглядів: 1120
pgt 0.42428 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua