МЕНЮ


17:29

Шостого квітня громадські активісти спільно із представниками міської влади попередили самовільне встановлення паркану в самому центрі Кіровограда – по вулиці Преображенській, неподалік від готелю “Київ”.

переглядів: 538
17:06

"Вечірня газета" вже писала, що торік улітку Інгул у центрі Кіровограда значно обмілів. Аби з’ясувати, в яких саме місцях витікає вода з-під греблі, що поряд з мостом на вулиці Михайлівській, першого березня було розпочато планове дослідження цієї споруди, яке триває й досі.

переглядів: 1444
16:32

На алеї Слави Рівненського цвинтаря, де поховано полеглих на сході України під час АТО кіровоградців, до Великодня буде встановлено новий паркан, кабіну для охоронців, підсипано землю під деякі могили наших героїв, аби рідні полеглих у поминальний день місця їхнього вічного спочинку побачили в найкращому вигляді.

переглядів: 385
16:22

У Кіровоградській міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Грабенка відбулася нарада з керівниками закладів ресторанного господарства, які мають намір на весняно-літній період відкрити літні майданчики.

переглядів: 1353
16:14

Нещодавно набув чинності закон, згідно з яким органам місцевого самоврядування делеговано повноваження у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

переглядів: 1399
16:11

П’ятого квітня на установчій конференції обласних і міських громадських організацій чорнобильців задля захисту інтересів їхніх членів було утворено громадське об’єднання "Кіровоградська обласна координаційна спілка громадських чорнобильських організацій".

переглядів: 535
16:07

10 березня у Кіровоградській міській раді почав працювати сервісний центр муніципальних послуг. Нагадаємо, що ініціатор його створення – міський голова Андрій Райкович. П’ятеро операторів щодня у середньому приймають близько 50 телефонних дзвінків від кіровоградців. Майже за три тижні сюди надійшли 732 телефонних звернення. Найбільше мешканців міста турбують проблеми житлово-комунального господарства – ремонту доріг, дахів житлових будинків, облаштування територій, засилля бродячих собак.

переглядів: 1351
16:03

П’ять років за гратами проведе учасник антитерористичної операції, уродженець міста Ізюма Харківської області, за те, що проломив кіровоградцю голову саперною лопатою. Такий вирок на початку березня цього року виніс йому Ленінський районний суд Кіровограда.

переглядів: 523
14:33

Минулими вихідними, 2 – 3 квітня, у Кіровограді, у приміщенні аеропорту, під патронатом міського голови Андрія Райковича пройшла масштабна Всеукраїнська виставка-конкурс стендового моделізму “KІROVOGRAD SCALE MODELS FEST”. Від імені очільника міста привітав учасників та гостей виставки заступник кіровоградського міського голови Олександр Мосін.
Участь у заході взяло понад 600 моделістів з різних міст України – Кіровограда, Полтави, Одеси, Нововолинська, Володимир-Волинського, Білої Церкви. Кривого Рогу, Броварів, Житомира та ін

переглядів: 488
1 2 »
pgt 0.44095 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua