МЕНЮ


17:06

"Вечірня газета" вже писала, що торік улітку Інгул у центрі Кіровограда значно обмілів. Аби з’ясувати, в яких саме місцях витікає вода з-під греблі, що поряд з мостом на вулиці Михайлівській, першого березня було розпочато планове дослідження цієї споруди, яке триває й досі.

переглядів: 1444
16:22

У Кіровоградській міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Грабенка відбулася нарада з керівниками закладів ресторанного господарства, які мають намір на весняно-літній період відкрити літні майданчики.

переглядів: 1353
16:14

Нещодавно набув чинності закон, згідно з яким органам місцевого самоврядування делеговано повноваження у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

переглядів: 1399
16:07

10 березня у Кіровоградській міській раді почав працювати сервісний центр муніципальних послуг. Нагадаємо, що ініціатор його створення – міський голова Андрій Райкович. П’ятеро операторів щодня у середньому приймають близько 50 телефонних дзвінків від кіровоградців. Майже за три тижні сюди надійшли 732 телефонних звернення. Найбільше мешканців міста турбують проблеми житлово-комунального господарства – ремонту доріг, дахів житлових будинків, облаштування територій, засилля бродячих собак.

переглядів: 1351
14:16

Такая проблема возникает у многих людей при старте своего любимого дела. "Где купить? Какое лучше? Где дешевле?" - все эти мысли не покидают голову молодых талантов. В своё время я тоже часто ломал над этим голову, так как я тоже молодой DJ, и по-своему опыту знаю как тяжело в таких ситуациях

переглядів: 1480
09:44

Кілька років тому моя знайома розповідала, як після концерту Ярослава Страшного в обласній філармонії почула захоплену тираду якоїсь жіночки на зупинці: "Боже, я й не знала, що у нас є такий співак!" Останній сольник на сцені філармонії, що його Ярослав запропонував публіці на честь свого 30-річчя, засвідчив, що про ТАКОГО співака місто знає! Бенефіс лауреата міжнародних конкурсів, соліста академічного театру музики, пісні і танцю "Зоряни" Ярослава Страшного не пройшов непоміченим. Майже кожен номер супроводжувався бурхливими оплесками публіки. Того вечора аплодисменти і квіти були найголовнішими подарунками молодому ювіляру. Офіціозу майже не було. Вручили кілька грамот від імені влади з традиційними побажаннями. А керівник "Зорян" народна артистка України Антоніна Червінська не шукала гарних слів. Вони народжувалися самі.

переглядів: 1152
pgt 0.443 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua