МЕНЮ


21:24

Минулого вівторка замість ТОВ "ЄТК" кіровоградців тролейбусами почало перевозити комунальне підприємство "Електротранс". При цьому люди не відчули жодних негативних змін у роботі електротранспорту.
За словами начальника міського управління розвитку транспорту та зв’язку Олександра Вергуна, усі тролейбуси вийшли на маршрути

переглядів: 1882
19:46

Кіровоградський міський голова Андрій Райкович дав у понеділок на апаратній нараді працівникам головного управління ЖКГ міської ради доручення проінспектувати всі місця, де ремонтувалися інженерні мережі, щоб перевірити цілісність асфальтового покриття.

переглядів: 1824
19:12

В интерьер эклектика притягивает различные решения из разных стилей, порой противоположные.  Но в ней также есть свои секреты оформления.

переглядів: 1781
18:09

Міська спецінспекція постійно проводить роз’яснювальну роботу з власниками пунктів прийому металолому, поснюючи їм, що приймати дорожні знаки, кришки люків інженерних мереж, деталі ліфтів заборонено.

переглядів: 1944
17:00

З 4 квітня цього року реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання здійснює відділ реєстрації місця проживання особи Кіровоградської міської ради. Для належного виконання цієї функції були додатково взяті на роботу 15 осіб. Мешканці міста можуть звертатись ідо ЖЕО та ЖЕКу до так званих паспортисток - віднині працівниць вищезазначеного відділу. Про новації у сфері реєстрації місця проживання розповіли журналістам на прес-конференції помічник міського голови Андрій Лейбенко та начальник відділу реєстрації проживання особи Катерина Струк.

переглядів: 1877
16:10

У кінці березня цього року в Кіровському райсуді Кіровограда слухалася справа кіровоградця Олександра Б., звинуваченого в сутенерстві і втягненні дівчат (у тому числі неповнолітньої) у заняття проституцією.

переглядів: 2114 / коментарі (1)
15:14

Приобретение автоматических распашных или откатных ворот является хорошим вложением в безопасность и привлекательность здания или территории.

переглядів: 1818
pgt 0.43047 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua