МЕНЮ


18:23

Так цього року в Кіровограді обіцяють лагодити дороги

На поточний ремонт доріг у цьому році в міському бюджеті передбачено 14 мільйонів гривень. За ці кошти буде полагоджено дорожнє покриття на 73 вулицях обласного центру загальною площею 50 тисяч квадратних метрів. Крім поточного, заплановано також і капітальний ремонт доріг, на який міська рада виділила ще 10 мільйонів гривень.


переглядів: 506
18:20

У Кіровограді тривають капітальні ремонти кількох важливих соціальних об’єктів – дитячої амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вулиці Жадова, приміщення дитячого інфекційного відділення та частини будівлі музичної школи №1 імені Г. Нейгауза. Разом з Віктором Ксенічем, начальником управління капітального будівництва, яке є замовником робіт, журналіст "ВГ" побував на цих об’єктах.

переглядів: 638
18:07

Кілька важливих питань фінансового характеру, пов’язаних з підтримкою об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, виплатою стипендій найкращим школярам та допомогою дітям загиблих учасників АТО, розглянули у вівторок члени виконкому Кіровоградської міської ради.

переглядів: 565
18:05

Щомісяця дві тисячі гривень із заробітної плати міського голови Андрія Райковича отримуватиме Катерина Глондар - дружина полоненого бійця третього окремого полку спецпризначення.

переглядів: 1232
18:03

У Кіровограді повним ходом йде реалізація програми "Світле місто". Освітити околиці обіцяв у своїй передвиборчій програмі міський голова Андрій Райкович, і поступово цей проект втілюється в життя. Причому чимало вулиць почали освітлюватися вперше за своє існування! Ми вже писали про те, що засяяли вогні на Завадівці. А зараз триває капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення на вулиці Григорія Синиці (колишня Димитрова), що на Старій Балашівці.

переглядів: 579
17:54

У Кіровоградській міській і Новенській селищній радах нині міркують над тим, як порятувати КП "Теплоенергетик" й одночасно не зняти останніх сорочок з новенців.

переглядів: 524
17:50

Усі доручення кіровоградського міського голови, дані керівникам виконавчих органів, потрібно виконувати у визначені терміни. На цьому акцентував увагу посадовців міської ради заступник міського голови Олександр Мосін на апаратноій нараді 23 травня.

переглядів: 541
17:48

Комунальні служби Кіровограда добре попрацювали на газонах і в зелених зонах відпочинку міста, викосили велику за обсягом територію.

переглядів: 1355
17:37

Нинішнього секретаря Кіровоградської міської ради Сергія Бойка можна вважати депутатом зі стажем порівняно із двома третинами інших народних обранців, які на минулорічних виборах зайшли до представницького органу місцевого самоврядування вперше. Для нього це вже друге скликання. І те, що саме він був обраний на цю посаду депутатами, говорить про врахування ними його досвіду та вміння зважувати все у прийнятті рішень.

переглядів: 558
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.53659 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua