МЕНЮ


11:19

Неодимовый магнит представляет собой сплав бора железа и неодима. На протяжении более 20 лет ученые разрабатывали неодмагнит . В результате был получен магнит, обладающий высокой силой сцепления. По своим свойствам он превосходит все известные магниты.

переглядів: 1226
08:58

Укуси комах (бджіл, ос, джмелів) особливо небезпечні для людей з підвищеною чутливістю. Деякі люди реагують на них розвитком алергічної реакції.ю яка може розвинутись навіть у відповідь на укус однієї комахи.

переглядів: 979
08:58

Лептоспіроз — гостра інфекційна хвороба, що характеризується лихоманкою, ураженням нирок, печінки, нервової системи. Збудник — лептоспіри — тривалий час зберігається у воді та ґрунті, гине при кип'ятінні і дії дезінфікуючих засобів.

переглядів: 939
18:12

Підприємство “КАТП – 1128", яке обслуговує міське сміттєзвалище на Завадівці, повністю виконує взяті на себе зобов’язання з удосконалення діяльності полігону. Днями міський голова Андрій Райкович відвідав підприємство, щоб оглянути нову сміттєсортувальну лінію, яка запрацювала на підприємстві.

переглядів: 1230
17:12

Для того, аби зупинити крадіжки трансформаторного мастила, які на території ряду районів Кіровоградщини набули ознак системної техногенної аварії, дирекцією з питань безпеки ПАТ "Кіровоградобленерго" та співробітника- ми ГУ Національної поліції в області вживаються заходи, спрямовані на виявлення причетних до даних злочинів осіб.

переглядів: 1105
16:50

Як повідомляла наша газета в попередньому номері, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, згідно з яким ціна на газ буде єдиною для всіх побутових споживачів – 6879 гривень за тисячу кубометрів. У зв’язку з цим депутати Кіровоградської міської ради голова міської організації ВО “Батьківщина” Роман Колісниченко та голова фракції цього політичного об’єднання у міськраді Олександр Цертій провели прес-конференцію, на якій наголошували: це підвищення – злочин проти України і її народу, оскільки більшість українців тепер опиниться за межею бідності, намагаючись оплатити комунальні послуги, зокрема використаний газ, а це людям буде не під силу.

переглядів: 1143
16:15

Для того, чтобы Ваш бизнес стал успешным, вам необходимо доказать своим клиентам, что вы предоставляете качественный продукт, а для того, чтобы клиент смог узнать о предоставляемом Вами проекте, вы должны донести эту информацию к целевой аудитории. Именно для этого и нужна реклама. Если же вы думаете. Что о Вашем деле узнают и без этого, Вы глубоко ошибаетесь, поскольку, выходя на определенный уровень развития Вашего бизнеса, у Вас появиться больше конкурентов, которые смогут подать свой продукт в более ярком и красочном фантике.

переглядів: 946
16:01

Це сталося у Новоархангельському районі за два дні до того, як хлопчику виповнилося б півтора року.

переглядів: 1083
15:39

На сайте Отзовик подготовлен настоящий рейтинг брокеров. Реальные отзывы о форексе по каждому брокеру сгруппированы в отдельный раздел, что в совокупности дает довольно объективную картину.

переглядів: 1080
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.48333 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua